Emet ak emsedd n meslek ve tekn k anadolu l ses
Download
1 / 10

EMET AKŞEMSEDDİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ - PowerPoint PPT Presentation


 • 272 Views
 • Uploaded on

EMET AKŞEMSEDDİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ. OKUL MÜDÜRÜ Salih KİLİTCİ. GENEL BİLGİLER. Okulumuz 1989 Yılında açılmıştır. Çeşitli binalarda eğitim-öğretime devam edilmiş, mevcut binamıza ise 2009 yılında taşınılmıştır.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' EMET AKŞEMSEDDİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ' - theta


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Genel b lg ler
GENEL BİLGİLER

 • Okulumuz 1989 Yılında açılmıştır. Çeşitli binalarda eğitim-öğretime devam edilmiş, mevcut binamıza ise 2009 yılında taşınılmıştır.

 • Okulumuz 2013-2014 yılına kadar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iken Hemşirelik,Tıbbi Sekreterlik ve Acil Tıp Teknisyenliği olmak üzere 3 bölümle hizmete devam etmiştir.


 • 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı itibariyle Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni yapılanması kapsamında Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine dönüştürülmüş olup,Sağlık Hizmetleri Alanında; Hemşire Yardımcılığı,Ebe Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği dallarında eğitime devam edecektir.Personel b lg ler
PERSONEL BİLGİLERİ eğitim yapılmıştır. Hemşirelik Bölümünden 16, Tıbbi Sekreterlik Bölümünden 21 olmak üzere toplam 37 öğrencimiz mezun olmuştur.

 • Okulumuzda 4 Hemşirelik, 2 Tıbbi Sekreterlik,1 Tarih, 1 İngilizce, 1 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi( Müdür Başyardımcısı), 3 Edebiyat( 1 kadro Okul Müdürü),1 Beden Eğitimi branşlarında olmak üzere toplam 13 öğretmen görev yapmaktadır.

 • Matematik,Acil Tıp,Fizik,Kimya,Biyoloji ve Rehberlik öğretmenlerine ihtiyaç bulunmaktadır.Mezunlarimiz
MEZUNLARIMIZ olmak üzere toplam 6 yardımcı personel;

 • 2012- 2013 mezunlarından 1 öğrencimiz 4 yıllık Hemşirelik bölümüne, 23 öğrencimiz ise sınavsız geçiş ile 2 yıllık yükseköğretim programlarına yerleşmiş; 4 öğrencimiz ise ETİBOR’da hemşire olarak göreve başlamıştır.

 • 2011-2012 mezunlarından 4 öğrencimiz 4 yıllık Ebelik-hemşirelik, 20 öğrencimiz ise sınavsız geçiş ile 2 yıllık yükseköğretim programlarına yerleşmiştir.


Pans yonumuz
PANSİYONUMUZ olmak üzere toplam 6 yardımcı personel;

 • Okulumuz binasının son katı kız pansiyonu olarak kullanılmaktadır. Pansiyonumuz 84 öğrenci kapasiteli olup, 5 yatakhane ve 1 etüt odası, 7 kabinli banyosu ve tuvaletleri ile hizmet vermektedir.Pansiyonumuzda 2 adet çamaşır makinesi vardır. Mutfak ve yemekhane binamızın bodrum katında hizmet vermektedir.


Etk nl kler m z
ETKİNLİKLERİMİZ olmak üzere toplam 6 yardımcı personel;

 • Okulumuzdan ilimiz içine ve çeşitli illere çeşitli geziler düzenlenmektedir.ad