The mental game
Download
1 / 38

THE MENTAL GAME - PowerPoint PPT Presentation


  • 99 Views
  • Uploaded on

THE MENTAL GAME. Yogi Berra’nın gözlemine göre,beyzbol %90 mental bir spordur,geri kalanı fizikseldir.Aynısı ve hatta daha da fazlası,tenis için geçerlidir.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' THE MENTAL GAME' - sydnee


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
The mental game

THE MENTAL GAME

Yogi Berra’nın gözlemine göre,beyzbol %90 mental bir spordur,geri kalanı fizikseldir.Aynısı ve hatta daha da fazlası,tenis için geçerlidir.

Teniste kazanmak,disiplin ve dikkat yoğunluğu ister. Dr.Timothy Gallwey,``endişe,gelecekte ne olacağından duyulan korkudur ve bu korku kafamızın geleceği hayal etmesi ile meydana gelir.Fakat dikkatimiz bu ana ve şimdiye odaklanmışsa yapılması gereken hareketlerin başarı şansı çok yüksektir``der.

Kortta hızlı gelişmek istiyorsanız ``burada ve şimdi``oynamaya başlayın.Oyununuzun mental olan bölümünü öğrenin.Bakın nasıl!
  • Kendine inan! Boris Becker içindedir. Küçük şeyler sizi rahatsız eder, oyununuzu bozar.Bir de büyük bir şeyin neler yapabileceğini düşünün! Ilie NastaseYarı final maçı / maç puanıDilini ne zaman böyle yapsa hep aynı vuruşu yapıyor!
ad