Na predajniach Jara fashion vo Zvolene, Košiciach, Lučenci,
Download
1 / 5

Na predajniach Jara fashion vo Zvolene, Košiciach, Lučenci, Martine, Považskej Bystrici, - PowerPoint PPT Presentation


  • 58 Views
  • Uploaded on

Na predajniach Jara fashion vo Zvolene, Košiciach, Lučenci, Martine, Považskej Bystrici, Dunajskej Strede, Leviciach a Nových Zámkov nájdete kvalitné výrobky firmy.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Na predajniach Jara fashion vo Zvolene, Košiciach, Lučenci, Martine, Považskej Bystrici, ' - snowy


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Na predajniach Jara fashion vo Zvolene, Košiciach, Lučenci,

Martine, Považskej Bystrici,

Dunajskej Strede, Leviciach a Nových Zámkov nájdete

kvalitné výrobky firmy


Elegantné športové froté THERMO podkolienky.Vyrobené špeciálnou sendvičovou štruktúrou zabezpečujúcou vysoký komfort nosenia a optimálny teplotný režim nôh aj v náročných klimatických podmienkach.


Extra kvalitné tenké pánske spoločenské ponožky s predĺženou lýtkovou časťou vyrobené z vyberanej česanej a mercierovanej bavlny. Špeciálny jednovrstvový lem s naprogramovaným tlakom, predĺžená lýtková časť a klasický elegantný dizajn ju predurčujú pre náročných zákazníkov.


Športové tenké ponožky vyvinuté špeciálne pre bicyklové športy a skateboard so zosilnenou chodidlovou časťou a odvetracou mriežkou. Vyrobené z vyberanej bavlny , PAD hodvábu spracovaného technológiou "AIRJET" a LYCR-y.


Ponožky sú zhotovené z kvalitných prírodných materiálov a to česanej bavlny alebo strižnej vlny. Tieto dva materiály tvoria, v závislosti od typu, hlavný podiel na ponožke. Bavlna sa vyznačuje hebkosťou, príjemným dotykom a vysokou schopnosťou pohlcovať vlhkosť ale pocit vlhkosti zostáva. Vlákna vlny sú schopné prijať až 18,5% vlhkosti a pritom vlna nie je na pocit vlhká. Táto vlastnosť je zvlášť dôležitá v prípade ponožky uzavretej vo vysokej topánke. Podstatnou výhodou oproti iným materiálom je však schopnosť vlny ukladať vlhkosť do doby odparenia vo svojich vláknach a pritom nemeniť pocit komfort u v ponožke.

Kombináciou týchto dvoch prírodných materiálov so syntetickými hodvábmi z polyamidu, polyesteru alebo polypropylénu, ktoré sa vyznačujú vlastnosťami ako je vysoká pružnosť a odolnosť voči oderu vzniká výrobok, ktorý spája najlepšie vlastnosti jednotlivých materiálov. Toto je konštrukčne realizuje pomocou špeciálne tvarovaného oka pleteniny, ktoré zabezpečuje, že do styku s pokožkou prichádza iba vybraný druh materiálu.

Na zabezpečenie vysokej elasticity ponožky a optimálneho naprogramovania pnutia lemu na ponožke sa používa elastan alebo lycra. Pružný lem je naprogramovaný na minimálny tlak tak aby jemne obopínal nohu a nebránil krvnému obehu.


ad