Gimnazjum im prof moniki gruchmanowej w marklowicach
Sponsored Links
This presentation is the property of its rightful owner.
1 / 15

Gimnazjum im. Prof. Moniki Gruchmanowej w Marklowicach PowerPoint PPT Presentation


  • 134 Views
  • Uploaded on
  • Presentation posted in: General

Gimnazjum im. Prof. Moniki Gruchmanowej w Marklowicach. Samorząd gminny.

Download Presentation

Gimnazjum im. Prof. Moniki Gruchmanowej w Marklowicach

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Presentation Transcript


Gimnazjum im. Prof. Moniki Gruchmanowej w Marklowicach

Samorząd gminny


W tej prezentacji chciałybyśmy przedstawić krótko działanie samorządu w naszej gminie Marklowice przez ostatnie 20 lat. Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi mieszkańców Marklowic, wójta, opinii naszych przyjaciół oraz nas samych.


W ciągu ostatnich 20 lat w naszej gminie sporo się zmieniło. Zdecydowanie są to zmiany na lepsze.Powstała Tropikalna Wyspa,Urząd Gminy,gimnazjum,sala sportowa i wiele innych.Aktualnie powstaje u nas ekologiczne, nowoczesne przedszkole.Lecz kiedyś było inaczej…


MARKLOWICE KIEDYŚ...

Budynek przed ulicą Wyzwolenia.Aktualnie mieści się tam GCI,zakład fryzjerski oraz apteka.


MARKLOWICE KIEDYŚ...

Studzienka


OPINIE MIESZKAŃCOW MARKLOWIC

Zapytaliśmy paru osób, co według nich jest najlepszą zmianą w gminie.Zadawaliśmy pytania dzieciom,młodzieży,a także osobom starszym.

Dzieci najbardziej cieszą się z Tropikalnej wyspy,na której często się bawią i spędzają wesoło czas.


Tropikalna Wyspa


Z kolei młodzież uważa,że najlepsze,co powstało, to nowe gimnazjum i boiska.


Dorośli są bardzo zadowoleni z Tropikalnej Wyspy oraz z nowoczesnego sprzętu w szkołach(rzutniki,tablice interaktywne...)

Jednak największy entuzjazm wzbudza nowe przedszkole,które pomieści więcej dzieci niż poprzednie.


INNE ZMIANY W GMINIE

W ciągu ostatnich 20 lat jakość życia w Marklowicach jest zdecydowanie wyższa.Powstały nowe zakłady pracy,ilość mieszkańców wzrosła,kursują u nas autobusy,możemy uczyć się w nowoczesnych szkołach.


ROZRYWKA

Jeżeli chodzi o rozrywkę,na pierwszym miejscu stoi Tropikalna Wyspa: jest darmowa i ogólnodostępna. Oprócz tego co jakiś czas organizowane są konkursy(na najładniejszy stroik wielkanocny,stajenkę itp.)i turnieje sportowe-biegi,turnieje tenisa stołowego,siatkówki.


BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo znacznie się poprawiło.W Marklowicach funkcjonuje straż pożarna.Nie słyszy się tu o kradzieżach czy napadach.

Wybudowano chodniki i wszystko jest dobrze oznaczone.W czasie zimy drogi są regularnie odśnieżane.


WYGLĄD GMINY

W naszej gminie jest naprawdę pięknie.Odremontowano wiele budynków,przystanków.Wszędzie nasze oczy cieszą różnokolorowe kwiaty i drzewa.


SPORT

W Marklowicach wiele zrobiono dla sportu.Wybudowano Salę Sportową,boiska przy szkołach.Oprócz tego działają u nas dwa kluby: piłkarski-Polonia Marklowice oraz UMKS-biegi na nartorolkach.


W skład Zespołu Projektowego wchodzą…

Dobrawa Radecka

Weronika Gojny

Paulina Stachulik

Aleksandra Tomiczek

Magdalena Gonsior

Natalia Musiał

Gimnazjum w Marklowicach

Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


  • Login