Двигун внутрішнього згорання
Download
1 / 13

Двигун внутрішнього згорання - PowerPoint PPT Presentation


 • 426 Views
 • Uploaded on

Двигун внутрішнього згорання. Презентацію підготували: Гришко Микола, Бабіч Руслан, Сохатюк Тарас 8-Б клас Запорізької гімназії № 31 2010 – 2011 н.р. Історія двигуна внутрішнього згоряння(ДВЗ) Двигун Христіана Гюйгенса.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Двигун внутрішнього згорання' - raymond-rosario


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Двигун внутрішнього згорання

Презентацію підготували: Гришко Микола, Бабіч Руслан, Сохатюк Тарас

8-Б клас Запорізької гімназії № 31

2010 – 2011 н.р.


Історія двигуна внутрішнього згоряння(ДВЗ)Двигун Христіана Гюйгенса

 • Перша спроба створити ДВЗ була здійснена Хрістіаном Гюйгенсом у 1680 році.Паливом мав бути порох, а сама ідея прийшла від артилерійської зброї.Його послідовник Дени Папен намагався побудувати цей двигун, та його спроби були марні.


Двигун згоряння(ДВЗ)Етьена Ленуара

 • У 1860 році французький механік Етьен Ленуар побудував перший двухтактний ДВЗ з електричними свічками запалювання, який працював на вугольному газі.У 1863 році Ленуар доробляє двигун і тепер він працює на нафтовому паливі і має примітивний карбюратор.


Двигун згоряння(ДВЗ)Ойгена Лангена і Николауса Августа Отто

 • Двигун Етьена Ленуара був удосконалений у 1866 році німецькими інженерами Ойгнем Лангеном і Николаусом Отто.З часом у 1876 році Отто винайшов перший успішний чотирьохтактний двигун, відомий як Цикл Отто.


Двигун Даймлера Готтліба та Вільгельма Майбаха

 • У 1885 році був збудований прототип сучасного ДВЗ двума інженерами Д. Готтлибом та В. Майбахом.Від інших він відрізнявся тим що вертикальні циліндри і з бензином який вводиться через карбюратор.

 • Також їх творінням був перший мотоцикл.


Двигун внутрішнього згорання Вільгельма Майбаха

Це тип двигуна, теплова машина, в якій хімічна енергія палива, що згоряє в робочій зоні, перетворюється в механічну роботу.


Будова карбюраторного двигуна Вільгельма Майбаха

1. повітроочисник

2. карбюратор

3. паливний бак

4. паливотрубопровід

5. розпилене паливо

6. впускний клапан

7. свіча запалювання

8. камера спалювання

9. випускний клапан

10. циліндр

11. поршень


Перетворення енергія в двигуні Вільгельма Майбаха(ККД)

Робочий цикл чотиритактного карбюраторного двигуна.

 • Впуск

 • Стискання

 • Рабочийхід

 • Випуск


1. Такт впуску. Вільгельма Майбаха

Під час обертання колінчастого вала поршень рухається від ВМТ(Верхня мертва точка ) до НМТ (нижня мертва точка), над ним у циліндрі створюється розрідження, під впливом якого пальна суміш, приготовлена в карбюраторі, по впускному трубопроводу надходить у циліндр. Там вона перемішується з газами, що залишилися від попереднього циклу і утворює так звану робочу силу.


2. Такт стиску Вільгельма Майбаха.

При дальшому обертанні колінчастого вала поршень рухається від НМТ до ВМТ. У цей час обидва клапани закриті, робоча суміш стискається, температура і тиск суміші зростають. У кінці такту стиску температура у циліндрі підвищується до 300 - 400˚С, а тиск становить близько 8 - 12 кгс/см².


3 Вільгельма Майбаха. Такт розширення, або робочий хід.

В кінці такту стиску, коли поршень переміщується до ВМТ, робоча суміш запалюється електричною іскрою, яка проскакує між електродами запальної свічки. Температура газів при цьому підвищується до 2200 - 2500˚С, а тиск до 25 – 30 кгс/см ². Під дією такого високого тиску в циліндрі поршень з великою силою переміщується до НМТ


4. Такт випуску Вільгельма Майбаха.

Поршень рухається від НМТ до ВМТ. Відпрацьовані гази через випускний отвір у головці і випускний трубопровід виштовхуються поршнем з циліндра в атмосферу. Температура відпрацьованих газів становить 700 - 800˚С, а тиск 1,05 – 1,15 кгс/см². При дальшому обертанні колінчатого вала робочий процес двигуна повторюється.


Коеф Вільгельма Майбахаіцієнт корисної дії

10 % - втрата при терті

25 % - корисна робота

25 % - виходить з переробленими газами

40 % - втрата з охолодженою водою


ad