Магістерська робота - PowerPoint PPT Presentation

на тему
Download
1 / 19

 • 142 Views
 • Uploaded on
 • Presentation posted in: General

на тему : „ Проект благоустрою та озеленення території дошкільного дитячого закладу « Сонечко » в м. Борзна Чернігівської області Виконав Бикович О.А. Керівник магістерської роботи к.б . н., доц. Кушнір А.І. Магістерська робота. Мета магістерської роботи.

I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.

Download Presentation

Магістерська робота

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Presentation Transcript


5896843

на тему: „Проект благоустрою та озелененнятериторіїдошкільногодитячого закладу «Сонечко» в м. Борзна Чернігівськоїобласті

Виконав Бикович О.А.

Керівник магістерської роботи к.б. н., доц. Кушнір А.І.

Магістерська робота


5896843

Мета магістерської роботи

 • Здійснити проект реконструкції зелених насаджень та благоустрою дитячого закладу «Сонечко», для покращення мікрокліматичних умов дітей, для підвищення естетичності, декоративності та функціональності даної території.


5896843

Завдання роботи

 • передбачає створення квітників, композиційних груп, влаштування ігрових майданчиків, а також підвищення функціональності об’єкту, шляхом вдосконалення дорожньо-стежкової мережі і встановлення системи освітлення та поливу на території, розміщення малих архітектурних форм.


5896843

Специфіка розташування об’єкту

 • відкритий простір;

 • не великі площі під озеленення;

 • низька загазованість, низька задимленість території.

 • мала наявністьпід’їзнихдоріг


5896843

Дитячий дошкільний заклад “Сонечко”

адмінбудівля

Територія знаходиться в центральній частині міста Борзна по вул. Б.Хмельницького, 13 і межує з приватними земельними ділянками жителів міста. Поруч знаходяться загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ім. Х.алчевської та гімназія ім.П.Куліша.


5896843

Фотообстеження території


5896843

Фотообстеження території


5896843

Фотообстеження території


5896843

Фотообстеження території


5896843

Фотообстеження території


5896843

Фотообстеження території


5896843

Приклади озеленення об’єкту


5896843

Приклад садових лав та урн


5896843

Прикладиоформленнядитячихігровихмайданчиків


5896843

Оформлення дитячих ігрових майданчиків


5896843

Системи освітлення


5896843

Приклади системи поливу


5896843

Висновки та рекомендації виробництву

 • У роботі наведено результати обстеження території дитячого дошкільного закладу “Сонечко” і декоративних насаджень, які було створено до початку розробки проекту та викладено проектні рішення щодо подальшого благоустрою і озеленення території.

 • Для визначення стану насаджень дитсадка було проведено інвентаризацію деревних рослин. Внаслідок інвентаризації встановлено, що при первинному озелененні території було використано 8 видів дерев та кущів. Основними елементами озеленення виступають живоплоти, газони і деякі поодинокі види декоративних рослин.

 • Запроектовані насадження складаються з рослин, що добре переносять міські умови – загазованість, задимленість, незначну кількість опадів та вносять додаткову декоративно-еститичну цінність території.

 • Реалізація проектних пропозицій по об’єкту досліджень розглянута керівництвом дитсадка, міської ради, підприємтсвами та приватними підприємцями та буде виконана при фінансовій можливості.


5896843

Дякую за увагу!


 • Login