Pr tnieki
Download
1 / 18

Prātnieki - PowerPoint PPT Presentation


 • 153 Views
 • Uploaded on

Prātnieki. 2013./2014. māc. g. PATRIOSTISMA JŪTU STIPRINĀŠANA. Patriotiskā stūrīša papildināšana. LHI ziemas olimpiskajās spēlēs. Pasaku izmantošana. Lomu rotaļas, izspēlēšana; Izpratnes par labo un slikto veidošana; Pasaku, stāstu nobeigumu izdomāšana, mainīšana; Attēlošana mākslā.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Prātnieki' - pahana


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Pr tnieki

Prātnieki

2013./2014. māc. g.


Patriostisma j tu stiprin ana
PATRIOSTISMA JŪTU STIPRINĀŠANA

Patriotiskā stūrīša papildināšana

LHI ziemas olimpiskajās spēlēs


Pasaku izmanto ana
Pasaku izmantošana

 • Lomu rotaļas, izspēlēšana;

 • Izpratnes par labo un slikto veidošana;

 • Pasaku, stāstu nobeigumu izdomāšana, mainīšana;

 • Attēlošana mākslā.


 • Organizēt mācību procesu balstoties uz “Pirmsskolas izglītības mācību satura programmu” un bērnu individuālās attīstības īpatnībām, bagātinot mācību procesu ar jauniem pedagoģiskajiem risinājumiem:

 • Tiflopedagoģisko un rokas sagatavošana rakstītprasmei;

 • Pagrūtinajuma/atvieglojuma piedāvāšana.


Veidot sadarb bu ar vec kiem
Veidot sadarbību ar vecākiem. izglītības mācību satura programmu” un bērnu individuālās attīstības īpatnībām, bagātinot mācību procesu ar jauniem pedagoģiskajiem risinājumiem:

 • Izzināt viņu intereses, iespējas prasmes.

 • Rosināt iesaistīties grupas vajadzību apmierināšanā.

 • Vecāku sapulces un individuālās sarunas ar vecākiem .


Grupas materi l s b zes papildin ana
Grupas materiālās bāzes papildināšana. izglītības mācību satura programmu” un bērnu individuālās attīstības īpatnībām, bagātinot mācību procesu ar jauniem pedagoģiskajiem risinājumiem:

Apģērbs lellēm.

Sezonāls noformējums nojumei.


Materi li nodarb bu vajadz b m
Materiāli nodarbību vajadzībām. izglītības mācību satura programmu” un bērnu individuālās attīstības īpatnībām, bagātinot mācību procesu ar jauniem pedagoģiskajiem risinājumiem:


M c bu materi lu papildin ana
Mācību materiālu papildināšana. izglītības mācību satura programmu” un bērnu individuālās attīstības īpatnībām, bagātinot mācību procesu ar jauniem pedagoģiskajiem risinājumiem:

Metamais kauliņš skaitīšanas iemaņu apguvei.

Sensori - taktilo sajūtu stimulējošs materiāls.


Smil ukastes ier ko ana d vanu maisi i ziemassv tkos
Smilšukastes ierīkošana. izglītības mācību satura programmu” un bērnu individuālās attīstības īpatnībām, bagātinot mācību procesu ar jauniem pedagoģiskajiem risinājumiem:Dāvanu maisiņi Ziemassvētkos.


Grupas materi l s un m c bu b zes papildin ana
Grupas materiālās un mācību bāzes papildināšana izglītības mācību satura programmu” un bērnu individuālās attīstības īpatnībām, bagātinot mācību procesu ar jauniem pedagoģiskajiem risinājumiem:


Stimul t b rnus irot un otrreiz izmantot atkritumus
Stimulēt bērnus šķirot un otrreiz izmantot atkritumus. izglītības mācību satura programmu” un bērnu individuālās attīstības īpatnībām, bagātinot mācību procesu ar jauniem pedagoģiskajiem risinājumiem:


Eksperiment j m
eksperimentējām izglītības mācību satura programmu” un bērnu individuālās attīstības īpatnībām, bagātinot mācību procesu ar jauniem pedagoģiskajiem risinājumiem:


Domin jo bija vizu li uzskat m metodika
Dominējošā bija vizuāli uzskatāmā metodika izglītības mācību satura programmu” un bērnu individuālās attīstības īpatnībām, bagātinot mācību procesu ar jauniem pedagoģiskajiem risinājumiem:


ad