Download
1 / 28

BabyMobnitor 7” - PowerPoint PPT Presentation


  • 79 Views
  • Uploaded on

Firma MINILAND powstała w 1962 roku w Oli (Alicante) - na południu Hiszpanii. Obecnie składa się z kilku działów biznesowych skupiających się głównie na zabawkach edukacyjnych i pomocach dla niemowląt.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' BabyMobnitor 7”' - noam


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Firma MINILAND powstała w 1962 roku w Oli (Alicante) - na południu Hiszpanii. Obecnie składa się z kilku działów biznesowych skupiających się głównie na zabawkach edukacyjnych i pomocach dla niemowląt.

MINILAND jest wiodącą globalną marką zwracającą szczególną uwagę na bezpieczeństwo i komfort dziecka już od pierwszych dni jego życia.

Produkty Miniland są zaawansowanej technologii.

Najwyższa jakość jak i innowacyjny wygląd produktów Miniland idzie w parze z bezpieczeństwem dziecka.

Miniland dedykuje swoje produkty dla dzieci od 0 do 3 lat.


MINILAND zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

Dla rodziców priorytetem jest dbałość o jakość posiłków i zdrowie dziecka. Dzięki produktom Miniland czynność ta może stać się bardziej przyjemna i komfortowa, a tym samym zdrowsza dla dziecka.

Funkcjonalność i wysoka jakość produktów spełni wysokie wymagania rodziców.

Miniland jest liderem w rozwoju funkcjonalnych produktów najnowszej generacji.

Być zawsze w czołówce, znać potrzeby dziecka i umieć na nie właściwie odpowiedzieć.

Miniland Baby wie, że bezpieczeństwo dziecka jest najważniejszą sprawą dla rodziców, dlatego Miniland Baby oferuje zaawansowany system czujności, dający rodzicom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.


Elektroniczna niania. dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. Urządzenie to pomaga czuwać nad dzieckiem i zareagować na jego potrzeby. Wiemy że rodzice na pierwszy miejscu stawiają bezpieczeństwo swoich dzieci. W odpowiedzi na taką potrzebę Miniland Baby opracowało innowacyjne systemy komunikacji wewnętrznej, odpowiadające potrzebom współczesnych rodziców.

BabyMobnitor 7”

Pierwszy panoramiczny monitor LCD na rynku, 7 calowy monitor zawiera możliwość dostosowania obrazu, jasności, kontrastu i koloru.

Lampka Nocna


Lampka nocna dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

Digimonitor 2.5”

Cyfrowa kamera 2.5” jest nowoczesną nianią audio-video ,która przy swojej cyfrowej jakości gwarantuje zero zakłóceń z innymi urządzeniami. Daje pełny obraz i dźwięk w realnym czasie na żywo z pokoju dziecka. Cyfrowa technologia znacznie poprawia jakość dźwięku i obrazu. Przycisk on/off oraz wybór melodii mogą być sterowane zdalnie z odbiornika rodziców.


Elektroniczna niania dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

– monitor 5,6”

Ekran wielkości 5,6 cala i częstotliwość 24GHz sprawiają, że ten model elektronicznej niani można uznać za najnowsze osiągnięcie techniki w zakresie opieki nad niemowlętami. Na największym dostępnym na rynku ekranie ciekłokrystalicznym, rodzice bardzo wyraźnie zobaczą poruszanie się dziecka, a dzięki zastosowaniu technologii podczerwieni jest to możliwe nawet w nocy. Urządzenie przekazuje wysokiej jakości obraz i dźwięk. - kolorowy ekran LCD wielkości 5,6 cala - obraz w nocy w podczerwieni - cyfrowa kamera - 4 automatycznie wybierane kanały


Elektroniczna niania audio – cyfrowa dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

Ta elektroniczna niania o zasięgu do 300m zapewnia dwustronną wyraźną i niezakłóconą komunikację pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Dziecko może spać spokojnie w ciszy przy równocześnie włączonej nocnej lampce wbudowanej w nadajnik. Sygnał świetlny wskazuje natężenie dźwięku po obudzeniu dziecka, a specjalna funkcja umożliwia rodziców mówienie i uspokajanie dziecka.


Elektroniczna niania – audio ( analogowa ) dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.


Baby dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. Relax - Controlto system komunikacji wewnętrznej przekazujący dźwięk i obraz, który składa się z przenośnego odbiornika i nadajnika , będącego równocześnie projektorem. Odbiornik wyposażono we własny system tonowy, ograniczający zakłócenia do minimum.

Wśród funkcji odbiornika znajduje się projektor, który wyświetla obrazy i odtwarza rożne melodie i dźwięki tak, że zawsze można wybrać to , co jest akurat najbardziej nam potrzebne.

Dzięki temu urządzeniu rodzice są zawsze przy swoim dziecku, mając możliwość nagrania własnej wiadomości, która uspokoi malucha.

SERIA LIMITOWANA!


Elektroniczna niania dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. z zasięgiem 800m jest najdoskonalszym urządzeniem o tym zasięgu.

Duży zasięg, niewielkie rozmiary, wygodny zaczep sprawiają, że urządzenie jest łatwe do przenoszenia,

równocześnie zapewniając dziecku dobre warunki

dzięki termometrowi dokonującemu pomiaru temperatury w pokoju dziecka.

- alarm "kontrola zasięgu"- alarm temperatury- alarm "brak zasięgu"- akumulatorki do odbiornika- wskaźnik poziomu naładowania baterii


Opieka nad dzieckiem dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

Podstawą opieki nad dzieckiem jest troska o jego zdrowie i odżywianie. Miniland Baby sprawia ,że staje się to wiele łatwiejsze. W jaki sposób?

Wprowadzone innowacje technologiczne sprawiają, że przygotowanie butelek z pokarmem dla dziecka staje się łatwe i szybkie. Wszystkie proponowane akcesoria do opieki nad dzieckiem gwarantują, że dziecko będzie miało zapewnione możliwie najzdrowsze warunki do rozwoju.


Podgrzewacz dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. 3 w 1

( gotuje, podgrzewaod 1 do 6 porcjisterylizuje )

Wszystko to, co potrzebne do zdrowego odżywiania. Zestaw sterylizator parowy i parowar spełnia trzy funkcje: podgrzewa jednorazowo od jednej do sześciu porcji, sterylizuje butelki, smoczki i akcesoria oraz pozwala na gotowanie jedzenia na parze. Gotowanie na parze oznacza, że nie wykorzystuje się żadnych substancji chemicznych. Urządzenie jest łatwe w rozkładaniu i obsłudze.


Warmy dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. Plus

Podgrzewacz Plus ( do użytku w domu jak i w samochodzie )

Podgrzewacz plus ma te same funkcje co podgrzewacz do butelek, zarówno w domu jak i w samochodzie. Dodatkowo posiada funkcję sterylizatora. Poprawia więc standardy higieniczne dla dziecka.


HUMIPLUS dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

Nawilżacz - jonizator

Elektroniczny nawilżacz - jonizator nawilża powietrze w pokoju dziecka. Para wydzielana jest dzięki drganiom o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu pracuje zupełnie cicho. Łatwy w obsłudze. Wyposażony w wyświetlacz cyfrowy, pilot. Wyłącza się automatycznie jeśli poziom wody jest za niski.


OZONBALL – Nawilżacz i Ozonizator dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

Urządzenie jest nawilżaczem i równocześnie ozonizatorem, co oznacza, że oczyszcza powietrze poprzez usuwanie bakterii i zarazków , zachowując optymalny poziom wilgotności otoczenia. Cząsteczki ozonu sprawiają, że powietrze, którym oddycha Wasze dziecko w czasie snu jest zdrowe, a Wy macie poczucie, że zapewniliście jemu to, co najlepsze i najzdrowsze.


Termosy Stalowe dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. - Bardzo trwałe, lekkie i łatwe do mycia,

wykonane ze stali nierdzewnej wewnątrz i zewnątrz.

Znakomicie utrzymują odpowiednią temperaturę pożywienia dla dziecka.

Łatwe do przenoszenia i bardzo lekkie.

Termosy z izolacją ( ochrona na dłonie )-

Termos zrobiony jest z delikatnego ciepłego materiału.

W środku wykonany jest ze stali nierdzewnej i jest łatwy do umycia.

Termos trzyma ciecze ciepłe przez długi czas i posiada zamknięcie hermetyczne

w postaci guzika, ułatwia odlewanie z termosu np. mleka.


Termometr - Mówiący ( dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. Thermo Talk )

Nowy wzór termometru, który wskazuje dokładnie temperaturę.

Ten termometr może być wykorzystany do pomiaru temperatury

zarówno w uchu jak i na czole. Informuje głosowo po angielsku

lub po hiszpańsku o pomiarze. Jest to poręczne i funkcjonalne.


Termometr - Skaner ( dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. ThermoScan )

Nowy bezdotykowy termometr. Działa przez użycie ultradźwiękowej technologii,

totalnie bezinwazyjny dla dziecka. Mierzy zarówno temperaturę ciała

jak i wody do kąpieli czy jedzenia dziecka.


Thermocontract dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

Termometr - Dotykowy

Najlepszy dostępny termometr. Odczytuje temperaturę w zaledwie 2 sekundy po dotknięciu czoła dziecka. Również dokonuje pomiaru temperatury otoczenia. Wyświetla godzinę i datę. Zapamiętuje do 20 odczytów temperatury dla lepszego kontrolowania stanu zdrowia dziecka.


Waga elektroniczna + przewijak dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

Dzięki tej praktycznej macie do przewijania rodzice będą mogli systematycznie kontrolować wzrastanie swojego dziecka. Zapamiętuje poprzedni pomiar wagi i wzrostu. Wynik pomiaru podaje w kilogramach, funtach i uncjach. Zawiera tabelę wzrostu. Wodoodporną powierzchnię wykonano z trwałego plastiku, dzięki czemu wagę można wykorzystywać jako przewijak.


Ekspozytor dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

informacyjny

na półki

MINILAND

Zakupując zestaw

startowy zostajesz

sklepem patronackim

co umożliwia otrzymanie

stojaka ekspozycyjnego

na okres współpracy.


Kampania reklamowa dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

wzmacniająca rozpoznawalność

marki na rynku polskim


Mamo dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. to ja V 2009


Twoje dziecko VI 2009 dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.


Dziecko dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. VI 2009


Porzednie dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. publikacje:

Mamo to ja V 2009

TwojeDziecko VI 2009

Dziecko VI 2009

Następnepublikacje:

WszystkodlaDziecka

VI-VII 2009

WokółNarodzin IX-XII 2009

TwójMaluszek IX 2009

MamDziecko IX 2009

Mamo to ja XI 2009


Zestawy startowe: dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

1. Przy zakupie dużego zestawu (wartość ok. 7 461,00 zł):

dodatkowo po 1 szt w prezencie do demonstracji

ML89023, ML89035 i ML89038

(wartość prezentu 958zł netto – ok. 15% wartości zestawu)

Dodatkowo ekspozytor informacyjny na półki MINILAND.

2. Przy zakupie średniego zestawu (wartość ok. 5 808,50 zł):

dodatkowo po 1 szt w prezencie do demonstracji

ML89035 i ML89038 (wartość prezentu 867zł netto – ok. 15% wartości zestawu )

Dodatkowo ekspozytor informacyjny na półki MINILAND.

3. przy zakupie małego zestawu (wartość ok. 3 423,00 zł ):

dodatkowo 1 sztuka w prezencie do demonstracji

ML89035 (wartość prezentu 595zł netto – ok. 18% wartości zestawu )

W skład małego zestawu powinny wchodzić wchodzić min. po 1szt

z każdej kategorii: elektroniczne nianie bez monitora, elektroniczne

nianie z monitorem, nawilżacz, termometr, termos, podgrzewacz, waga, pojemniki.

Podane ceny są cenami netto

Zapraszamy do współpracy!


Dziękujemy za uwagę dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia.

Import i dystrybucja:


ad