ГНТН
Download
1 / 14

Презентація на тему: Татуювання і пірсинг - PowerPoint PPT Presentation


  • 731 Views
  • Uploaded on

ГНТН. Презентація на тему: Татуювання і пірсинг. Підготував: учень 8 класу Більченко Олександр. м. Кіровоград. Татуювання.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Презентація на тему: Татуювання і пірсинг ' - neorah


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

ГНТН

Презентація на тему:Татуювання і пірсинг

Підготував:

учень 8 класу

Більченко

Олександр

м. Кіровоград


Татуювання

Татуюва́ння — зображення (малюнок) на шкірі живої людини та процедура його нанесення, використовується як прикраса чи символічне зазначення певної інформації. Технічно татуювання полягає в ін'єкціях фарби в глибину шкіри чим досягається довготривалість «вічність» татуювань.


Історія тату

Татуюванням в Стародавній час займалися різні світлошкірі племена. Татуювання могли відображати належність до певної особливої групи, наприклад воїнів, або положення в сім'ї, як у японських народностей. Серед європейців і слов'ян татуювання було дуже поширена як метод прикраси свого тіла. Але через вплив християнства татуювання надовго стала «ізгоєм» (приблизно до ХІІІ ст.)


Шкідливий вплив татуювань

Португальські медики впевнені - навіть короткочасне татуювання може завдати непоправної шкоди здоров'ю!

Особливо небезпечне татуювання, що зробили чорним чорнилом, тому що до складу чорнила, крім традиційної хни входить така речовина як парафениленодиамин. Це ненатуральна матерія, дозволена до використання в декількох видах косметичної продукції в строго певних малий дозах. Загостренням такого вторгнення в організм людини може бути екзема, дерматит, алергійна реакція.


«Необхідно знову ж взяти до уваги, що татуювання можуть заподіяти необоротна шкода здоров'ю. Роблячи татуювання, ви шокуєте шкіру й уводите під неї барвник. Хоча голка входить поверхово, щораз ви ризикуєте занести собі під шкіру інфекцію. У випадку якщо робити татуювання вже використаними, «брудними» голками, можна занедужати сифілісом, гепатитом, Віл-інфекцією й іншими не менш грізними недугами.

Використовувані при цьому фарби можуть викликати дерматит, алергію й навіть рак шкіри», - заявляють досвідчені лікарі.


Пірсинг уваги, що татуювання можуть заподіяти необоротна шкода здоров'ю. Роблячи татуювання, ви шокуєте шкіру й уводите під неї барвник. Хоча голка входить поверхово, щораз ви ризикуєте занести собі під шкіру інфекцію. У випадку якщо робити татуювання вже використаними, «брудними» голками, можна занедужати сифілісом, гепатитом, Віл-інфекцією й іншими не менш грізними недугами.

Пі́рсинг — вид боді-арту, що зазвичай полягає у проколюванні ділянок тіла з метою фіксації прикрас або інших елементів у каналах що утворилися.


Історія пірсингу уваги, що татуювання можуть заподіяти необоротна шкода здоров'ю. Роблячи татуювання, ви шокуєте шкіру й уводите під неї барвник. Хоча голка входить поверхово, щораз ви ризикуєте занести собі під шкіру інфекцію. У випадку якщо робити татуювання вже використаними, «брудними» голками, можна занедужати сифілісом, гепатитом, Віл-інфекцією й іншими не менш грізними недугами.

Історія модифікацій людського тіла шляхом створення проколів у декоративних та культово-обрядових цілях, сягає своїми коренями самих зародків людської культури. У тій чи іншій формі пірсинг існував та продовжує існувати в усіх кутках земноі кулі. У стародавніх єгиптян, пірсинг носив соціальну функцію, слугуючи класовим маркером, який визначав приналежність власника пірсингу до певного соціального шару, так пірсинг пупка серед єгиптян у той час мали право носити лише представниці аристократії. У корінного населення Північної та Південної Америки, окрім соціальної — проколи вух могли бути не лише прикрасою, а й символізувати приналежність до певного клану, роду чи племені.


Пірсинг уваги, що татуювання можуть заподіяти необоротна шкода здоров'ю. Роблячи татуювання, ви шокуєте шкіру й уводите під неї барвник. Хоча голка входить поверхово, щораз ви ризикуєте занести собі під шкіру інфекцію. У випадку якщо робити татуювання вже використаними, «брудними» голками, можна занедужати сифілісом, гепатитом, Віл-інфекцією й іншими не менш грізними недугами. язика

Пірсинг губ та язика. Завдяки швидкій регенерації тканин ротової порожнини, подібні проколи заживають в середньому за 1-2 місяці. У цей час бажано вживати рідку їжу та не вживати продуктів, що можуть викликати подразнення проколу — занадто холодне чи гаряче, алкоголь, тютюн, гостре, кисле, тверде, особливо у перші 2 тижні. Варто також зазначити що перші 3-4 дні після проколу у людини може серйозно змінюватися дикція. При недотриманні санітарних норм та правил безпеки, можливі серйозні ускладнення викликані запальними процесами та набряками у ротовій порожнині, що здатні перекривати дихальні шляхи та становити серйозну небезпеку для вашого життя.


Пірсинг брови уваги, що татуювання можуть заподіяти необоротна шкода здоров'ю. Роблячи татуювання, ви шокуєте шкіру й уводите під неї барвник. Хоча голка входить поверхово, щораз ви ризикуєте занести собі під шкіру інфекцію. У випадку якщо робити татуювання вже використаними, «брудними» голками, можна занедужати сифілісом, гепатитом, Віл-інфекцією й іншими не менш грізними недугами.

Під ділянкою брів у кожної людини розміщена велика кількість нервових закінченнь. Саме тому цей вид пірсингу зазвичай є доволі болісним і складним у виконанні оскільки пошкодження нервів — що може статися якщо пірсинг виконується непрофесіоналом, неминуче призведе до серйозних ускладненнь — до втрати зору.


Пірсинг носа уваги, що татуювання можуть заподіяти необоротна шкода здоров'ю. Роблячи татуювання, ви шокуєте шкіру й уводите під неї барвник. Хоча голка входить поверхово, щораз ви ризикуєте занести собі під шкіру інфекцію. У випадку якщо робити татуювання вже використаними, «брудними» голками, можна занедужати сифілісом, гепатитом, Віл-інфекцією й іншими не менш грізними недугами.

Пірсинг носа личить не всім, добре задумайтесь перед тим як на нього наважитись. Пам'ятайте також що пірсинг середньоі стінки носа вимагає досвіду та високого професіоналізму майстра. Заживає пірсинг носа в середньому за 2-3 тиждні.


ad