Fian ui horoskopas
Download
1 / 24

Fian šui horoskopas - PowerPoint PPT Presentation


 • 118 Views
 • Uploaded on

Fian šui horoskopas. Kaip jūs gyvenimą begyventumėte – Naujieji Metai visada žadina pačias nuostabiausias viltis. O laimė iš viso būna visai čia pat, tiesiog už pačio artimiausio kampo.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Fian šui horoskopas' - mina


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Kaip j s gyvenim begyventum te naujieji metai visada adina pa ias nuostabiausias viltis
Kaip jūs gyvenimą begyventumėte – Naujieji Metai visada žadina pačias nuostabiausias viltis...Todėl į šį testą pamėginkite žvilgterėti atsakingai ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Paimkite popieriaus lapą ir ant jo žymėkitės atsakymus...


1 j s m gstamiausia spalva i pateikt raudona juoda m lyna alia ar geltona
1. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Jūsų mėgstamiausia spalva iš pateiktų: raudona, juoda, mėlyna, žaliaar geltona?


2 j s vardo pirmoji raid
2. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Jūsų vardo pirmoji raidė?


3 kok m nes j s gim te
3. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Kokį mėnesį Jūs gimėte?


4 koki spalv j s labiau pripa state juod ar balt
4. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Kokią spalvą Jūs labiau pripažįstate : Juodą ar Baltą?


5 pamin kite pirma jums mintis kilus vard pagal savo lyt
5. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Paminėkite pirma jums į mintis kilusį vardą, pagal savo lytį.


6 j s m gstamiausias skai ius skaitmuo
6. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Jūsų mėgstamiausias skaičius (skaitmuo)?


7 kas jums labiau patikt sankt peterburgas ar maskva
7. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Kas Jums labiau patiktų Sankt-Peterburgas ar Maskva?


8 kas jums labiau patinka e eras ar vandenynas
8. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Kas Jums labiau patinka: ežeras ar vandenynas?


9 u ra ykite savo pat realiausia ne nepasiekiam nor kur nor tum te kad i sipildyt
9. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Užrašykite savo patį realiausia (ne nepasiekiamą) norą, kurį norėtumėte kad išsipildytų.


O dabar atsakymai
O dabar atsakymai: ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...


1. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Jei JŪS pasirinkote:

 • Raudoną – Jūs gyvus ir jūsų gyvenimas pilnas meilės.

 • Juodą – Jūs konservatyvus ir gal kiek agresyvus.

 • Žalią – Jūs santūrus ir jūsų siela dar ilsisi.

 • Mėlyną – Jūs ypatingas ir norėtumėte sulaukti dėmesio, o gal ir netikėto bučinio iš mylimojo.

 • Geltoną – Jūs labai laimingas žmogus ir visiems dovanojate gėrį. Paprasčiausia pasiūlykite geltoną spalvą tiems kas gyveną liūdesy ar pyktyje.


2. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Jeigu Jūsų vardo pirmoji raidė:

 • nuo А iki К – Jūsų gyvenimas pilnas draugiškumo ir meilės

 • nuoL iki R – Jūs siekiate iš gyvenimo paimti maksimumą malonumų, o jūsų asmeninė gyvenimo linija tik pražysta!

 • nuoSikiŽ – Jūs mėgstate padėti kitiems ir gyvenimo linija jums ateityje pranašauja kažką nuostabaus


3 ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų.... Jei Jūs gimėte:

 • Sausis-kovas – metai šie jums tikrai sėkmingi, jūs nustebsite, bet įsimylėsite tą, į kurį (-ią) net niekada nesvajojai kad įmanoma įsimylėti.

 • Balandis-Birželis – Jūsų laukia stiprus meilės protrūkis, tik gaila kad jis tęsis nelabai ilgai, bet prisiminimai išliks labai ilgai, o gal ir paženklins maloniu prisiminimu gyvenimą

 • Liepa-Rugsėjis – Jums šie metai bus nuostabūs, o prie viso dar turėtumėte sulaukti kažkokių permainų savo gyvenime, kurios gal būt pataps gera pradžia jūsų asmeniniam gyvenimui.

 • Spalis-Gruodis – Jūsų asmeninis gyvenimas šiais metais bus toks audringas ir turtingas, be to galiausiai, kas neturi – susiras tą kurį taip ilgai ieškojo, o kas jau turi – peraugs kartu į naują džiaugsmingo ir laimingo gyvenimo tarpsnį.


4. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Jei Jūs pasirinkote:

 • Baltą – Jūs ne tik susirasite naujų draugų, bet ir tiems kuriuos turite, suteiksite tokį pasitikėjimą, kad jie bus pasiryžę padaryti dėl jūsų viską, nebent Jūs to pasitikėjimo nepastebėsite, bet visada išlikite tokiu kokiu esate.

 • Juodą – Jūsų gyvenimas pasuks ko gero visai kita vaga ar pasuks kita linkme, Jums gal tai pasirodys sunki, bet visada žinokite, kad galiausiai tai tik jums į naudą, visa tai tik geriau Jums ir bet kokiu Jūs ne tik džiaugsitės tais pokyčiais, bet ir pamatysite kokie jie reikalingi Jums ir naudingi.


5. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų... Šis žmogus ko gero pats geriausiais draugas, arba apie jį dažniausiai galvojate.


6. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Šis skaičius (skaitmuo)parodo, kiek Jūs turėsite pačių geriausių ir artimiausių draugų per visą savo gyvenimą.


7. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Jeigu Jūsų pasirinkimasMaskva – Jūs mėgstate keliauti ir galite pasinerti net į kokią nors avantiūrą,

bet jei pasirinkotSankt-Peterburgą - Jūsnamisėda.


8. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Jei Jūs pasirinkoteežerą – Jūs atsidavęs savo artimiesiems ir draugams, tačiau Jūs per daug užsisklendęs žmogus.

O jei Jūs pasirinkotevandenyną – Jūs veiklos žmogus ir mėgstate visiems žmonėms suteikti tik džiaugsmą ir malonumą...


 9. ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...Jūsų norasišsipildys, jei per 1 valandą šį testą išsiūsite 5 savo draugams ar artimiesiems. O jei Jūs persiūsite 10 ir gal daugiau, tai tas norėtų turėtų išsipildyti iki Jūsų gimtadienio...


S km s
Sėkmės ir pakankamai rimtai, ką žinai ką gali likimas iškrėsti, juk likimo vingiai irgi kažkur už kampų...!


ad