“Kolhida” dağ evi - PowerPoint PPT Presentation

 “Kolhida” dağ evi
Download
1 / 15

 • 148 Views
 • Uploaded on
 • Presentation posted in: General

“Kolhida” dağ evi.

I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.

Download Presentation

“Kolhida” dağ evi

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Presentation Transcript


Kolhida da evi

“Kolhida” dağ evi

“Kolhida” uluslararası av turizmiçin dağ evi oldukça ilginç ve “Avcılığa çikan parti lideri” stilinde yapılmış.Dağ evi bol yeşillik, hoş bitkiler, dinlenme kısımlarla süslenmış büyük ve bakımlı avludan kuşatılmış.Otomobiller için gölgeli ve asfaltlı otopark mevcut. Dağ evi mevkiiğini orman kuşatmaktadır ve tesisten hafif yokuştan inerek 5 dakikada Tunca nehrine varılıyor. Orada balık avlayabilirsiniz ve kayık ile gezi yapabilirsiniz.


Kolhida da evi

“Kolhida” dağ evi

Tesisin toplam 5 ( iki suit oda) odası var. Oda özellikleriçift yataklı, banyo, wc, televizyon.İyi donatılmış ortak mutfak mevcut. Av tesisi konferans ve kutlamalar için uygun en fazla 20 – 25 kişilik şömineli iki salona sahip.(“Kolhida” dağ evine yakın bir kaç otel tesisi bulunmaktadır. Bu tesislere yuruyerek varış 15 dakikadır). Ev köpek sahipleri için özel köpek kafesler mevcut. Av tesisi Tunca ırmağı üzerinde turizm yapan turistler için harika bir seçenektir.


Kolhida da evi

Biz size “Kolhida” dağ evinde 1 ve 4 gün arasında tatil yapmanızı teklif ediyoruz

Tatil sırasında dağ evinde serbest zamanınızı doldurmak için çeşitli olanaklar öneriyoruz. Civarda bulunan ormanlık mevkii stres atmak için çok uygun. Ormanda av turizm yapabilirsiniz. 18 yaşını dolduran her kişi oluşturulan av gruplara katılabilir. Bu amaçla dağ evinde uygun avcılık kıyafetler, tüfekler ve çeşitli av takımları bulunmaktadır. Ormanda yabani domuz, geyik, tavşan v.s. türler avlanabilir.Tunca nehrine ulaşım 5 dakika.Burada sportif balık avcılığı yapılabilir.Nehir de sazan, yayın, turnabalığı v.s. tatlı su balıklar var.Dağ evinde olta takımları, uygun kıyafetler ve olta yemi bulunur.


Kolhida da evi

Av

Av gruplara kayit önceki gün saat 18:00 - 20:00 arasında yapılır. Grup sabah saat 6:00 avcılığa çıkar. Bir grup 5 -10 kişiden oluşur. Av takımları kayittan sonra verilir. Takımlar : tüfek, kıyafet, avcılık ehliyeti içerir. Avdan sonra grup avlanan hayvanlarla dağ evine döner.Grup tarafından avlanan av hayvanlardan yemek pişirme imkanları var.Çivarda geyik, tavşan, keklik, tilki, çakal hayvanları var.


Kolhida da evi

Balıkçılık

Tesis Tunca nehire yakın.Burada sportif ve amatör balıkçılık yapabilirsiniz. Bu amaçla balıkçılık takımlar, kıyafet, balıkçıların güvenliği için kurtarma yelekler sağlanır.Nehirde sazan, yayın, turnabalığı v.s. tatlı su balıklar var.


Kolhida da evi

“Kolhida” dağ evinin toplam 5 ( iki suit oda) odası var. Oda özellikleriçift yataklı, banyo, wc, televizyon. İyi donatılmış ortak mutfak mevcut. Av tesisi konferans ve kutlamalar için uygun en fazla 20 – 25 kişilik şömineli iki salona sahip


Kolhida da evi

Меню

 • Kahvaltı :

  Кahve

  Hamur ürünleri

 • Öğle yemeğı :

  Мusaka

  Fasulye çorbası

  Çacık


Kolhida da evi

Меню

 • Yemek öncesi :

  Mercimek çorbası

  Tavuk lokmaları

  Bayganetti

Akşam yemeği :

2. Ana yemek :

Pilavlı tavuk

Tavuk çevirmesi

Mantar soslu tavuk filesi

3. Tatlı :

Tulumba

Meyve pastası

Baklava

Dondurma


Kolhida da evi

Dağ evine bir kaç bakış:


Kolhida da evi

Şimdi dağ evinin içinden:


Kolhida da evi

Ücretler

“Коlhida” dağ evi konaklama ücretleri :

 • Oda – 10 leva(5 euro)

 • Suıt – 15 leva(7 euro)

  Ekstra hizmetler :

 • Av – 30 leva(15 euro)

 • Balıkçılık – 30 leva(15 euro)

  Yemek – 40 leva (25 euro)

  Promosyonlar :

 • Bir konaklama – 10 leva, iki konaklama – 15 leva

 • 7 yaştan küçük konaklama – 3 leva

  Örnek tatil – 2 konaklama + av + yemek = 110 leva (sigorta dahil)


 • Login