Están cortadas
Download
1 / 30

Están cortadas - PowerPoint PPT Presentation


  • 101 Views
  • Uploaded on

Están cortadas. Dominique Glocheur „Rožinis gyvenimas“. Sutikite kiekvieną auštantį rytą su meile, pasitikėjimu ir ramybe. Visa širdimi leiskitės vedamas savo žvaigždės.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Están cortadas' - kosey


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Están cortadas

Dominique Glocheur

„Rožinis gyvenimas“


Sutikite kiekvieną auštantį rytą su meile, pasitikėjimu ir ramybe.

Visa širdimi leiskitės vedamas savo žvaigždės.


Šypsokitės žmonėms, kurių žvilgsnį sutinkate. Šypsokitės žmonėms. Dukart dažniau. Dukart ilgiau. Šypsenai neįmanoma atsispirti. Be to, ji gali pakeisti jūsų gyvenimą.


Auginkite gėles. Įpraskite parsinešti namo gėlių bent kartą per savaitę. Nueikite į parką prie rožyno, kai skleidžiasi pumpurai.


Išmokite mėgautis tyla. Patylėkite. Atgaukite vidinę ramybę. Pasiklausykite švelnios muzikos.


Vasaros rytą pasivaikščiokite basomis rasota veja. Užsimerkę. Mėgaukitės. Raskit laiko stebėti, kaip paukštis suka lizdą, voras audžia voratinklį, skruzdės stato ištisą miestą.


Kiekvieną vasarą įkvėpkite žydinčių liepų aromato. Pasikabinkite prie durų skimbčiojančią vėtrungę. Klausykitės, kaip ja groja vėjas ar skersvėjai.


Grįžkite į vaikystės vietas paieškoti savo pėdsakų. Saugokite savyje vaiko sielą. Ištraukite į paviršių svajones. Ypač vaikystės. Kai išsižadama svajonių – mirštama.


Skaitykite vaikiškas knygas. Darkart perskaitykite Saint-Exupery „Mažąjį princą”. Supkitės. Supamojoje kėdėje. Hamake. Kur tik norite. Supkitės palengva.


Sukvieskite į savo namus visus savo draugus, kurie vienas kito dar nepažįsta. Dovanokite dovanas. Net labai mažas. Sugalvokite malonų P.S. Kiekvienam asmeniniam laiškui užbaigti. Tai jaudina.


Skirkite sau intymumo valandėlių. Pabūkite vienas. Niekieno netrukdomas. Apglėbkite jus mylinčius žmones. Ypač be didelio reikalo.


Tegul jus užvaldo jausmai. Jei kyla noras, garsiai kvatokitės arba pasikūkčiodamas raudokite. Nesivaldykite. Juokas užgydo visus gyvenimo skauduliukus. Nebijokite viršyti dozės.


Atsispirkite pagundai atnaujinti meilės istoriją, kuri jau blogai baigėsi. Medituokite: „Išsiskirti – tai sutikti ką nors kitą.” Juk pabaiga – tai ko nors pradžia.


Liaukitės vaidinti: būkite savimi. Elkitės, kaip jums atrodo, užuot stengęsi elgtis taip, kaip iš jūsų tikimasi. Veiksmas išsklaido baimę. Imkitės veiklos. Nelaukite: 100 proc. niekada nebūsite pasirengęs.


Nespėliokite ką kiti galvoja. Verčiau paklauskite. Drįskite klausti. Kad ir koks būtų atsakymas. Tik viena nesmagi akimirka... dėl daugybės valandų laisvės.


Venkite kaip maro žmonių, kuriems reikia turėti rūpesčių arba kentėti, kad jaustųsi gyveną. Kaip maro venkite pesimistų ir niurgzlių. Venkite tų, kurie jus žemina arba siurbia energiją.


Suburkite aplink save žmones, kurie mato tai, kas jumyse geriausia. Ir įkvepia jums drąsos. Skatinkite žmones pasakoti apie save, apie tai, kas juos domina. Nustebsite, kiek sužinosite. Ir dar labiau – kad tai gali šitaip jus sudominti.


Išbraukite iš savo žodyno „Aš privalau/Aš privalėčiau”, „Reikia/Reikėtų”. Jūs nieko svarbaus niekam neprivalote. „Neįmanoma žvalgytis į žvaigždes, jei į batą įkritęs akmenėlis.”(Kinų patarlė). Visiems laikams atsikratykite jus varginančių smulkmenų. Nedelskite.


Jeigu skubate tapti laimingas, neikite trumpiausiu keliu. Neskubant tai pavyksta greičiau. Malonumas – tai pirmiausia laukimas: neskubėkite.


Atšvęskite net menkiausius laimėjimus, mažas pergales, malonumus ir kitus įvykius. Surikiuokite savo mintis: šviesi galva – plačiai atvertos durys į laimę.


Įsisąmoninkite, kad jūs disponuojate SAVO laiku. Kad GALITE elgtis su juo kaip tik šauna į galvą. Visiškai laisvai. Nurimkite. VISOMIS prasmėmis. Jūsų gyvenimas taps gražesnis. Lengvesnis. Ne toks sudėtingas. Linksmesnis.


Čiupkite kiekvieną progą, kai jaučiate, kad ja būtina pasinaudoti. Tikėkite savo sėkme. Išmėginkite ją nuolatos. Jai tai labiausiai patinka. Nesileiskite apninkami net menkiausios abejonės, rūpesčio ar baimės: rizikuokite. Statistika rodo – jūs laimėsite.


Išmokite mylėti save tokį, koks esate – ir vidų, ir išorę. Vadovaukitės pirma nuojauta. Ji dažniausiai teisinga. Skirkite laiką svarbiausiam dalykui, atmetę visa kita. Kas nesvarbu, tas ir nenaudinga.


Malonumas prišaukia malonumą. Prisiviliokite jį. Sėkmė prišaukia sėkmę. Prisiviliokite ją. Laimė užkrečiama: pasistenkite, kad jus suptų laimingi veidai.


Niekuomet nelaukite įkvėpimo arba noro. Imkitės darbo – svarbu pradėti, net jeigu nesiseka. Ir įkvėpimas apims. Daugiau rizikuokite. Kad aplankytų sėkmė reikia padvigubinti asmeninių nesėkmių kiekį.


„Carpe diem.” Džiaukitės šia diena. Tučtuojau. Juk niekuomet negalėsite persukti laiko rodyklių: naudokitės šia akimirka. Kiekviena akimirka. Su malonumu.


Kibkite į gyvenimą visais dantimis. Nepalikte geriausio kąsnio pabaigai. Suvalgykite jį tučtuojau. Gyvenimas pernelyg trumpas.


Gyvenimo pavakary jūs užmiršite savo klaidas. Tačiau apgailestausite dėl to, ko nepadarėte. Ryžkitės.


Būkite protingas. apgailestausite dėl to, ko nepadarėte. Ryžkitės.

Būkite sau geriausias draugas.

Susitaikykite su savimi.

Gerbkite savo principus.

Pasitikėkite savo sveiku protu.

Niekada neapsimetinėkite.

Negalvokite apie save pernelyg rimtai.

Priimkite gyvenimą tokį, koks jis yra.


ad