Культура України на початку 21 століття.
Download
1 / 8

Культура України на початку 21 століття. Фізична культура і спорт. - PowerPoint PPT Presentation


  • 516 Views
  • Uploaded on

Культура України на початку 21 століття. Фізична культура і спорт. Виконала: Учениця 11А класу ЛССЗШ № 81 ім. П. Сагайдачного Манькина Марта.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Культура України на початку 21 століття. Фізична культура і спорт.' - keira


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Культура України на початку 21 століття.Фізична культура і спорт.

Виконала:

Учениця 11А класу

ЛССЗШ № 81 ім. П. Сагайдачного

Манькина Марта


Кличко століття.ВіталійВолодимирович . Шестиразовийчемпіонсвітузкікбоксингу ( чотири рази середпрофесіоналівідвічісередлюбителів ). Чемпіонсвітуз боксу у важкійваговійкатегорії за версіямиWBO (1999 — 2000 роки ), WBC (2004 — 2005 роки, з 2008 року дотепер ), The Ring (2004 — 2005 роки). Срібний призер чемпіонатусвітуз боксу середлюбителів за версієюAIBA (1995 рік ). ТриразовийчемпіонУкраїниз боксу середлюбителів . ЧемпіонI Всесвітніхігорвійськовослужбовців у важкійваговійкатегорії (1995 рік ).


Кличко століття.ВолодимирВолодимирович . В 1994 роцізавоював титул чемпіонаЄвропиз боксу середюніорів . В 1995 здобув золоту медаль на I Всесвітніхіграхвійськовослужбовців в Італії , а 1996 — срібну медаль чемпіонатуЄвропи . Цього ж року досягаєнайвищого результату у своїйлюбительськійкар'єрі , здобуваючи золоту медаль на XXVI ЛітніхОлімпійськихіграх в Атланті . Володимирп'ятьразівзавойовував титул чемпіонаУкраїниз боксу.


Клочкова століття. Яна Олександрівна . Своїзолотімедалі Яна виграла на ЛітніхОлімпійськихіграх 2000 та 2004 років у комплексному плаванні на дистанціях 200 та 400 метрів ; срібну медаль вона отримала на іграх 2000 року у плаваннівільним стилем на дистанції 800 метрів .


Шевченко століття.АндрійМиколайович . Заслужениймайстер спорту Україниз 2003 року.Нагородженийнайвищою державною відзнакою — «Герой України ». У 2003 році став першим українцем , якийвигравЛігучемпіонів . Володар «Золотого м'яча »2004 — призу , якийвручаютьнайкращомуфутболістуЄвропи . Один знайрезультативнішихбомбардирівєврокубковихтурнірів за всісезониНайкращий бомбардир національноїзбірноїУкраїнивісторії . КапітанзбірноїУкраїни . Тричі ставав найкращим бомбардиром Лігичемпіонів ,двічі – чемпіонатуІталії . Другий бомбардир за всю історію « Мілана ».


Олександр Олександрович Усик століття.  — українськийпрофесійнийбоксер. НаОлімпійськихіграх у ЛондоніОлександр, який на той час уже став капітаномбоксерськоїзбірноїУкраїни, бувголовним фаворитом. Золоту медаль виборов 11 серпня 2012 року, здобувши перемогу у фіналі над італійським боксером Клементе Руссо. Глядачамзапам'ятавсятим, щовиходив на ринг у образікозака, а післяфінальногопоєдинкустанцювавгопак. Олександр Усик завоювавусіможливітитулилюбительського боксу і у жовтні 2012 року, офіційно заявив про завершенняаматорськоїкар'єрита перехід у напівпрофесійнулігуWSB, міжнароднубоксерськуасоціаціюпідегідоюAIBA. Загаломздобув 6 перемог (з них 2 достроково) та жодного разу не програв, таким чином зайняв 1 місце в індивідуальному рейтингу боксерівWSB у важкійвазі. 25 вересня 2013 року Олександр Усик підписав контракт зпромоутерськоюкомпанією «K2 Promotions» івже 9 листопада провівсвій перший бій на професіональномуринзі у першійважкійвазі (ваговакатегорія «до 91 кг»). Тренером Олександра став американець Джеймс АліБашир, якийпрацює в командіВолодимира Кличка.


Ганна століття.Безсонова брала участь у змаганняхпротягом десяти років — з 1999 до 2009. Символічно, щоі перший, іостанній для Ганничемпионатисвітупройшли в Японії. Починаючиз 2002 року 18-річна Ганна — лідерзбірноїУкраїни. Протягомдесятирічноїспортивноїкар'єри Ганна Безсоновавпевненотрималасьсередлідерівсвітовоїхудожноїгімнастики. У 2003 роціБезсонова стала дворазовоючемпіонкоюсвіту — з обручем та з булавами. На цихзмаганнях Ганна булаблизька до титулу абсолютноїчемпіонкисвіту, протепомилка у вправізм'ячем поставила її на друге місце. Окрімтого, у 2003 роціБезсонова стала триразовоючемпіонкоюЄвропи — у вправахз обручем, булавами та стрічкою. У 2004 роціБезсонова стала бронзовим призером Олімпійськихігор в Афінах. У 2005 роціБезсоновавигралаодразу 6 срібнихнагород на чемпіонатісвіту в Баку. 21 вересня 2007 року Ганна Безсонова стала абсолютной чемпіонкоюсвіту. У 2008 році Ганна Безсонова стала бронзовим призером Олімпіади в Пекіні. 2009 рік став останнім у кар'єрі 25-річної Ганни. Безсоновавиступила на чемпіонатісвіту в Міе, де виборола три бронзовіта одну срібнумедалі. У послужному списку Безсоновоїбагатотитулів — вона абсолютна чемпіонкасвіту, дворазовачемпіонкасвіту в окремихвида, володарказолотихнагород на етапах Кубку світу, триразовачемпіонкаЄвропи, двічібронзовий призер Олімпійськихігор, а такожбагаторазовасрібнапризеркачемпіонатівЄвропиісвіту. У 2010 роцівідбувся Кубок Дерюгіної, де Ганна Безсоноваофіційнопішлазі спорту. Ганна виступила перед глядачамизпрощальнимпоказовимвиступом на пісню Лари Фабіан «Je suismalade», цейвиступзворушив до слізбагатьохвболівальників.


Дякую за увагу! століття.


ad