Політика в області охорони навколишнього середовища , здоров’я та безпеки праці EHS policy - PowerPoint PPT Presentation

Ehs policy
Download
1 / 1

  • 110 Views
  • Uploaded on
  • Presentation posted in: General

Політика в області охорони навколишнього середовища , здоров’я та безпеки праці EHS policy.

I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.

Download Presentation

Політика в області охорони навколишнього середовища , здоров’я та безпеки праці EHS policy

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Presentation Transcript


Ehs policy

Політика в областіохоронинавколишньогосередовища, здоров’я та безпекипраціEHS policy

ItisthepolicyoftobaccofactoryPJSC “JT InternationalUkraine” ManagementtorecognizeexcellentEnvironmental, HealthandSafetymanagementsystemperformanceasoneofitsprincipalcorporategoalsandobjectives. Weimplementefficient EHS managementprogramsandpracticesthroughoutthefactorystructure.

Wecreate, supportandimproveanenvironmentwithinorganization, whereeachemployeeisinvolvedinmanagementof EHS topreventaccidentsandincidentsthroughdefiningroles, allocatingresponsibilitiesandaccountabilities, providingappropriatetrainingandresources. Themanagementbelievesthatallsituationsthatresultinincidents, accidents, negativeimpactstoemployeehealthandenvironmentalincidentscanbecontrolled.

Weensurecompliancewithallapplicablelaws, regulationsandpermitsthroughthedevelopmentandemploymentofmorestringentinternalstandards.

Wearecommittedtoresponsibleuseofnaturalresources, energyconservation, andreductionofenvironmentalburdenssuchaswastegeneration, airemissions, waterandsoilcontamination.

WeauditourEnvironmental, HealthandSafetymanagementsystemon a regularbasistoidentifyimprovementopportunitiesandimplementthenecessarycorrectiveandpreventiveactions.

Цією Політикою керівництво тютюнової фабрики ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» підтверджує, що досягнення найвищих показників в області управління охороною навколишнього середовища, здоров’я та безпеки праці (EHS) є однією з основних задач компанії. Ми впроваджуємо ефективні програми управління EHS в усіх підрозділах фабрики.

Ми створюємо, підтримуємо та покращуємо систему на підприємстві, в якій кожний співробітник залучається до діяльності з управління охороною праці та навколишнього середовища для запобігання нещасних випадків та небажаних подій. Визначаємо ролі та обов’язки, надаючи необхідне навчання та ресурси. Керівництво вважає, що всіма ситуаціями, що призводять до нещасних випадків, подій негативного впливу на здоров’я працівників та навколишнє середовище, можна управляти.

Ми забезпечуємо відповідність нашої роботи всим законодавчим та нормативним вимогам, які застосовуються, розроблюючи та впроваджуюючи більш суворі внутрішні стандарти.

Ми беремо на себе відповідальність за раціональне використання природніх ресурсів, економію енергії, скорочення негативного впливу на навколишнє середовище наших виробничих відходів, забруднення атмосфери, ґрунту та водоймищ.

Ми регулярно проводимо оцінку нашої системи управління EHS для визначення можливого покращення, та виконуємо необхідні корегуючі та попереджувальні дії.

ЕКОЛОГІЯ,

ЗДОРОВ’Я,

БЕЗПЕКА

ENVIRONMENT,

HEALTH,

SAFETY

Затверджено_______________________Approved

Сергій Лавріков/Sergei Lavrikov

Генеральний Директор /General Director

01 березня/01st of March 2012


  • Login