Nie bój się mała trzódko, gdyż spodobało się
Download
1 / 9

Nie bój się mała trzódko, gdyż spodobało się Ojcu waszemu dać wam królestwo  (Łk. 12, 32) - PowerPoint PPT Presentation


  • 135 Views
  • Uploaded on

Nie bój się mała trzódko, gdyż spodobało się Ojcu waszemu dać wam królestwo  (Łk. 12, 32). Rekolekcje ewangelizacyjne Olszanka, 21 września 2014 r. JEZUS KRÓLEM I PANEM!. Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. [Mt 28,18b].

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Nie bój się mała trzódko, gdyż spodobało się Ojcu waszemu dać wam królestwo  (Łk. 12, 32)' - inga-kirby


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Nie bój się mała trzódko, gdyż spodobało się

Ojcu waszemu

dać wam królestwo

 (Łk. 12, 32)

Rekolekcje ewangelizacyjne

Olszanka, 21 września 2014 r.
Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych. I aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest PANEM – ku chwale Boga Ojca.

[Flp. 2, 9-11].


A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię: imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych. I aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest PANEM – ku chwale Boga Ojca.

KRÓL KRÓLÓW

PAN PANÓW.

[Ap 19,16]

„...a Baranek zwycięży ich, bo Panem jest panów i Królem królów...”

[Ap 17,14b,c]


Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą. Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie. Daremnym jest dla was wstawać przed świtem, wysiadywać do późna - dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko; tyle daje On i we śnie tym, których miłuje.[Ps 127, 1-2]


Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych. I aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest PANEM – ku chwale Boga Ojca.

[Flp. 2, 9-11]

A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię:

KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW.

[Ap. 19, 16]


Panie Jezu! Wierzę w Twoje zmartwychwstanie i że jesteś Królem królów i Panem panów. Dzisiaj pragnę i chcę, abyś został moim Królem i Panem – Królem i Panem wszystkiego, kim jestem i co posiadam. Znasz mnie i wiesz kim jestem, z czego się raduję i czym smucę. Chcę zaprosić Cię do mojego życia, abyś królował i panował nad moimi myślami, emocjami, pragnieniami, decyzjami i czynami, abyś był Królem i Panem każdego obszaru mojego życia i wszystkiego co posiadam. Szczególnie pragnę i chcę byś był Królem i Panem mojego powołania i wszelkich działań, które podejmuję.


JEZU! TY JESTEŚ MOIM KRÓLEM! Królem królów i Panem panów. Dzisiaj pragnę i chcę, abyś został moim Królem i Panem – Królem i Panem wszystkiego, kim jestem i co posiadam.

JEZU! TY JESTEŚ MOIM PANEM!

AMEN.


ad