ŠIAULIŲ VALSTYBINĖ KOLEGIJA
Download
1 / 38

Temos aktualumas - PowerPoint PPT Presentation


 • 171 Views
 • Uploaded on

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Temos aktualumas' - havard


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

ŠIAULIŲ VALSTYBINĖ KOLEGIJASVEIKATOS PRIEŽIŪROS FAKULTETASSOCIALINIO DARBO KATEDRASocialinio darbo studijų programaNuolatinės studijosGreta Penkauskaitė ir Agnetė StankutėSocialinio darbo specialybės II kurso studentėsIDEALAUS VYRO VAIZDINIO ANALIZĖ STUDENČIŲ DABARTIES IR ANKSTYVOSIOS PRAEITIES IŠGYVENIMŲ KONTEKSTEDarbo vadovas: Doc. Dr. R. Bubnys Šiauliai, 2013


Temos aktualumas
Temos aktualumas

Gan dažnai tenka išgirsti, kad svarbu žmogaus vidinis, o ne išorinis grožis.

Vyrauja nuomonė, kad merginos prioritetus skiria charakterio bruožams, vertybėms, elgesio normoms, tai patvirtinta A. Kairys (2008) savo darbuose tyrinėdamas asmenybės bruožus.


A. Adler’is (2008) teigė, kad remiantis holizmo principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.


Ar tai tiesa
Ar tai tiesa? principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.


Per kiek laiko mes vertiname ar partneris mums tinkamas
Per kiek laiko mes įvertiname ar partneris mums tinkamas? principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.


Tyrimo tikslas principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas. – išanalizuoti idealaus vaikino / vyro vaizdinį studenčių dabarties ir ankstyvosios patirties išgyvenimų kontekste.

Tyrimo uždaviniai:

Identifikuoti kolegijos studenčių išskiriamus idealaus vaikino / vyro bruožus.

Atskleisti studenčių išskiriamus savo tėvo bruožus.

Išanalizuoti idealaus vyro vaizdinio ir savo tėvo vaizdinio tarpusavio sąsajas.


 • Tyrimo objektas principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.- idealaus vaikino / vyro vaizdinio analizė.

 • Tyrimo metodika ir organizavimas.

  Tiriamieji. Tyrime dalyvavoŠVK SPF studijuojančių 118studenčių. Apklausos dalyvės atrinktos tikslinės ir patogiosios atrankos būdais.

  Tyrimo metodai:

  • Apklausa raštu, naudojant pusiau uždaro tipo klausimyną elektroninėje formoje;

  • Duomenys apdoroti, taikant aprašomosios statistikos metodus.


Tyrimo instrumentas principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.. Klausimyną sudarė 29 mišraus tipo klausimai. Klausimyne akcentuotas anonimiškumas, duomenų aktualumas ir jų naudojimas tik tyrimo tikslams.

Tyrimo organizavimas (sąlygos, procedūros, eiga). Apklausa vyko internetinėje svetainėje manoapklausa.lt. Apklausoje dalyvavo Šiaulių valstybinės kolegijos sveikatos priežiūros fakulteto studentės.


Respondenčių pasiskirstymas pagal amžių principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.


Responden i pasiskirstymas pagal studij program
Respondenčių pasiskirstymas pagal studijų programą principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.


Idealaus vaikino gis
Idealaus vaikino ūgis principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.


Idealaus vaikino k no tipas
Idealaus vaikino kūno tipas principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.

72,9% (86)

0 %

18,6% (22)

8,5% (10)


Idealaus vaikino veido forma
Idealaus vaikino veido forma principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.

27,1%(32)

18,6 % (22)

6,8% (8)

15,3%(18)

16,9% (20)

15,3 % (18)


Idealaus vaikino antaki forma
Idealaus vaikino antakių forma principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.

49,2% (58)

28,8% (34)

15,3% (18)

6,7% (8)

0%


Idealaus vaikino aki forma
Idealaus vaikino akių forma principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.

71,2 % (84)

0%

13,6% (16)

11,8% (14)

0%

0%

1,7% (2)

1,7% (2)


Idealaus vaikino aki spalva
Idealaus vaikino akių spalva principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.


Idealaus vaikino nosies forma
Idealaus vaikino nosies forma principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.

55,9% (66)

16,9% (20)

20,4% (24)

5,1% (6)

1,7% (2)


Idealaus vaikino l p forma
Idealaus vaikino lūpų forma principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.

15,3% (18)

3,4% (4)

33,9% (40)

18,6% (22)

6,8% (8)

0%

22,0% (26)

0%


Idealaus vaikino barzda
Idealaus vaikino barzda principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.

81,3% (96)

0%

15,3% (18)

0%

0%

3,4% (4)


Idealaus vaikino ukuosena
Idealaus vaikino šukuosena principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.

5,1% (6)

1,7% (2)

15,3% (18)

6,8% (8)

0%

3,4% (4)


Idealaus vaikino ukuosena 2
Idealaus vaikino šukuosena principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas. (2)

5,1% (6)

57,6% (68)

6,8% (8)

0%

0%


Idealaus vaikino plauk spalva
Idealaus vaikino plaukų spalva principu, visi trys žmogaus lygmenys - kūnas, psichika ir dvasia - yra vienas su kitu susiję, vienas per kitą pasireiškia ir vienas kitą veikia. Žmogaus „socialinė oda“ – įvaizdis, būdamas holistinės mozaikos dalis, taip pat atspindi žmogaus charakterį, vertybines nuostatas ar kitas gyvenimo apraiškas.


Palyginkime tatuiruotę?


Skirtumai
Skirtumai tatuiruotę?


Linkime kiekvienai merginai rasti SAVO idealą, tatuiruotę?

kad ir kur jis bebūtų...


ŠIAULIŲ VALSTYBINĖ KOLEGIJA tatuiruotę?SVEIKATOS PRIEŽIŪROS FAKULTETASSOCIALINIO DARBO KATEDRASocialinio darbo studijų programaNuolatinės studijosGreta Penkauskaitė ir Agnetė StankutėSocialinio darbo specialybės II kurso studentėsIDEALAUS VYRO VAIZDINIO ANALIZĖ STUDENČIŲ DABARTIES IR ANKSTYVOSIOS PRAEITIES IŠGYVENIMŲ KONTEKSTEDarbo vadovas: Doc. Dr. R. Bubnys Šiauliai, 2013


ad