slide1
Download
Skip this Video
Download Presentation
Korunmanızın En Önemli endişemiz olması !

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 1

Korunmanızın En Önemli endişemiz olması ! - PowerPoint PPT Presentation


  • 137 Views
  • Uploaded on

Bizim tarafımızdan üretilen her bir ve bütün ürünler iyice test edilmiştir ve en iyi kalite her zaman mutlaktır. Özel operasyon çevreleri ve savaş alanını anlayışları birbirine paralel değildir ve ayrıca bu sebeple de ihtiyaçlarınıza en çok uyan en iyi vücut zırhını seçmeniz kolaydır.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Korunmanızın En Önemli endişemiz olması !' - hardshellturkey


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Korunmanızın En Önemli endişemiz olması!

Vücut Zırhının önemi,herkesin bildiği ve kör kuvvet travmasından ve benzerlerinden kişisel koruma sağlayan bir şeydir. Korumanın seviyesi birçok çeşidi bulunan zırhın seçimine bağlıdır. Bunlar normal olarak askeri kuvvetlerde ve polislerdeki insanlarda kullanılır. Bunlar genellikle VIP’ler ve benzerleriyle güvenlik sorunları bulunanlar, kişisel korumalar ve güvenlik personelleri tarafından giyilir. Kurşu geçirmez yelekler de bir çeşit vücut zırhıdır. Bütün bunlar, size koruma ve vücudunuzdaki hassas organlarda olabilecek her türlü yaralanmayı önlemeiçindir.

Geniş bir kişisel koruma ekipmanları sunumunu hedefleriz ve Birleşik Krallık’ta (İngiltere) tasarlama ve geliştirme bölümümüz bulunmaktadır. Kevlar yeleği, askeri personel tarafından en çok kullanılan personel koruma donanımıdır. Bu kurşun geçirmez bir yelektir ve kendi Kevlar’ınıdokumanın kendi Kevlar’ınıüretmek anlamına gelmesiyle övünürüz. Kevlar yelekler ve ceketler birkaç katman ve tabakadan yapılmıştır ve bu kurşunun delici etkisini azaltır ve bu da hayatınızı kurtarır. Birçok çeşit vücut zırhı vardır ve bunlar her hangi bir zararın ektisini minimuma indirmek için kendi benzersiz yollarınıkullanır.

Miğferler, yelekler, bomba battaniyleri, sert zırh plakaları, zırhlı araçlar ve daha birçokları gibi geniş bir çeşitte kişisel vücut zırhürünü sunarız. İş kişisel koruma ürünlerine gelince, tecrübeli üretici şirketin seçilmesi, ölüm kalım anlamına geldiği için çok önem kazanmaktadır. Kaliteli kişisel koruma ürünleri üretme ve Orta Doğu, Asya ve Avrupa’da bulunan dünyaya yayılmış üretim tesisleriyle yılların tecrübesine sahibiz. Çok geniş bir çeşitlilikte balistik, taktiksel ve kişisel koruma ürünü sunarlar ve ekipleri de savunma endüstrisinden gelen lider ve tecrübeli profesyonellerden kuruludur. Birçokları tarafından güvenilen bir isimiz ve bu da müşteri hizmetinde de büyük bir kaliteyi ifadeeder.

Bizim tarafımızdan üretilen her bir ve bütün ürünler iyice test edilmiştir ve en iyi kalite her zaman mutlaktır. Özel operasyon çevreleri ve savaş alanını anlayışları birbirine paralel değildir ve ayrıca bu sebeple de ihtiyaçlarınıza en çok uyan en iyi vücut zırhını seçmenizkolaydır.

Hard Shell, zırhlı koruma başlıklarında geniş olarak açığa çıkardığı çözüm olanaklarıyla çok iyi bilinen bir zırh ekipmanüreticisidir.

ad