1 / 15

Hrvatska-Francuska 23.01.2013

Hrvatska-Francuska 23.01.2013. Svjetsko rukometno prvenstvo u Španjolskoj. Utakmica. Hrvatska-Francuska, najveći dvoboj u rukometu. To je bila jako važna utakmica za Hrvatsku i Francusku , jer pobjednik ide u polufinale. Utakmica pocinje.

eldora
Download Presentation

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript

1. Hrvatska-Francuska23.01.2013 Svjetsko rukometno prvenstvo u Španjolskoj

2. Utakmica • Hrvatska-Francuska, najveći dvoboj u rukometu. • To je bila jako važna utakmica za Hrvatsku i Francusku , jer pobjednik ide u polufinale.

3. Utakmica pocinje Već razočarenje u 47 sec. Crveni karton za stup u obrani Drago Vuković.

4. U prve 2 minute Francuska je povela 2-0. • Zatim Hrvatska pravi potpuni preokret uz odličnog vratara Mirka Alilovića. • Za 2 min Hrvatska vodi 5-2.

5. Tako se nastavila utakmica u našem vodstvu sve do poluvremena.

6. Na poluvremenu su se Francuzi vratili na gol razlike. • Završava 13-12 za Hrvate.

7. Drugo poluvrijeme… Na početku pa sve do kraja utakmice posebno se isticao Domagoj Duvnjak.

8. Utakmica se nastavila uz potpunu dominaciju Hrvatske • U igru se još ističu Zlatko Horvat i Ivan Čupić- nas najbolji igrač ovog prvenstva.

9. Utakmica se privodila kraju te je sve bilo napetije. • Francuski igrači su bili sve napetiji i radili faule.

10. U zadnjih 2 minute sve smo vise povećavali svoju prednost te je utakmica završila sa pobjedom Hrvatske 7 razlike. • Igrač utakmice je Domagoj Duvnjak

11. Ova pobjeda je jako važna za nas jer smo dokazali da smo bolji od Fracuza. • Oni su nas u zadnijh 4 prvenstva zaustavili u pobjedi.

12. Nastavak prvenstva… • Sada naši kauboji moraju pobijediti europske prvake Dance.

13. Te zatim u finale sa domaćinima Španjolcima, koje smo vec pobijedili ovo prvenstvo.