ПРЕЗЕНТАЦІЯ
Download
1 / 13

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - PowerPoint PPT Presentation


 • 360 Views
 • Uploaded on

ПРЕЗЕНТАЦІЯ. Досвіду роботи вихователя ДНЗ №10. Волколової Вікторії Борисівни. Група “БАРВІНОК” шостого року життя.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' ПРЕЗЕНТАЦІЯ' - delilah-perry


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Досвіду роботивихователя ДНЗ №10

Волколової Вікторії БорисівниПЕДАГОГІЧНИЙ ПАСПОРТ ВИХОВАТЕЛЯ життяП.І.Б. : Волколова Вікторія борисівнаДата народження: 23.04.1970 рокуОсвіта :вищаНавчальний заклад, рік закінчення: Ніжинський державний педагогічний університет ім. Миколи Гоголя 2010 рік (вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання); Посада:виховательСтаж роботи:17 роківПопередня атестація:2009 рік, підтвердження посадового окладуПроблема:Логіко-математичний розвиток дітей дошкільного віку.


Логіко-математичний розвиток дітей дошкільного віку


Робота з дітьми дітей дошкільного віку

Логічний і математичний

компоненти взаємозалежні оскільки математичні знання засвоюються за допомогою логічних прийомів. Тільки правильно організована діяльність дітей і вихователя в процесі навчання забезпечує достатній рівень логіко – математичного розвитку дітей. Бо кожне логіко – математичне поняття і уміння формується поступово, поетапно на основі виконання математичних і логічних операцій, доступних конкретній групі дітей. Тому, в роботі з логіко – математичного розвитку вихованців, враховую послідовність засвоєння ними логічних операцій.


Під час роботи з дітьми використовую різні дидактичні матеріали: ігри логічного напрямку, індивідуальні картки з різними завданнями, для різного рівня розвитку дітей. Основними методами роботи на заняттях є ігрова та практична діяльність малюків. Використання дидактичних ігор, розв'язування задач - віршів, задач - казок, відгадування математичних загадок, ребусів тощо. Наочність на заняттях яскрава, приваблива та цікава для дітей. Діти мають уявлення про закономірність, узагальнення, класифікацію, системаитизацію,головоломки, ребус, числову послідовність, виграшну стратегію, суттєву та несуттєву ознаки, подібність за певною ознакою, симетрію. Розділи, теми, завдання та вправи відповідають віковим особливостям дітей, програмі та меті курсу. Враховую також загально-навчальні вміння та навички, якими діти володіють. Матеріали узгоджено з основними вимогами сучасних освітніх стандартів.


керівник Гуртка “танграм” інтелектуального напрямку для дітей шостого року життя

На засіданнях гуртка інтелектуального напрямку «Танграм» дітей спонукаю до творчого мислення, оволодіння комп’ютерною грамотністю, елементарними навичками роботи на комп’ютері. Враховуючи те, що розвиток та світосприйняття дитини здійснюється через предмети у ігровому середовищі, за допомогою комп’ютерів діти засвоюють матеріал через гру. Це значно полегшує процес навчання


Крім того, це абсолютно не шкодить здоров’ю, адже відповідно до методичних та санітарних вимог, заняття за комп’ютером тривають лише 12 хвилин, а інший час іде на вправи для очей, розвивальні ігри. У дітей формуються навички роботи із складною сучасною технікою для розвитку пам’яті, уваги, уяви та асоціативного мислення.


Дитина легко переходить від практичних дій з предметами до образної діяльності з ними, різноманіття завдань та їх нестандартність викликає зацікавленість до навчального матеріалу та дає кращі результати. Необхідність обирати конкретні дії для реалізації поставлених задач розвиває логічне мислення дітей та здатність приймати нестандартні рішення,комп’ютерні завдання сприяють розвитку творчої особистості дітей.


Робота з педагогічним колективом

 • Консультація для педагогів на темУ:

 • “Рощзвиток мислення дітей дошкільногоь віку під час логіко-математичного розвитку”;

 • “Значення використання інтелектуальних ігор для дітей дошкільного віку.

 • Інтерактивний одноденний семінар –практикум зпедагогами ДНЗ на тему:

 • “Логіко-математичний розвиток дітей дошкільного віку”.

 • Участь у роботі творчої групи вихователів ДНЗ з проблеми “оновлення змісту екологічної освіти в контексті базової програми “Я у Світі”.

 • участь у проведенні педагогічних рад.


Робота з батьками


Методична робота колективом

 • Поповнення мікрокабінету групи картками та дидактичними іграми для логіко-математичного розвитку дітей старшого дошкільного віку.

 • Розробка серії занять з логіко-математичного розвитку дітей старшого дошкільного віку.

 • Методичний посібник «ТАНГРАМ».

 • План гурткової роботи по проблемі:

 • «Інтелектуальний розвиток дітей старшого дошкільного віку»


Логіка - це наука про способи міркування, про методи і закониправильного мислення.

Математика (грецькою mathematike) - наука, знання.


ad