Wykona a justyna kurkowska
Download
1 / 41

Wykonała: Justyna Kurkowska - PowerPoint PPT Presentation


 • 140 Views
 • Uploaded on

Wykonała: Justyna Kurkowska. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportem (w tym transportem wielkogabarytowym) i spedycją. Siedziba mieści się w Kruszynie koło Bydgoszczy. OL-TRANS działa na rynku już od ponad 15 lat. Z atrudnia :

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Wykonała: Justyna Kurkowska' - crevan


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Wykona a justyna kurkowska
Wykonała: Justyna Kurkowska


Przedsi biorstwo zajmuje si transportem w tym transportem wielkogabarytowym i spedycj
Przedsiębiorstwo zajmuje się transportem (w tym transportem wielkogabarytowym) i spedycją.


Siedziba mie ci si w kruszynie ko o bydgoszczy
Siedzibamieści się w Kruszynie koło Bydgoszczy.


Ol trans dzia a na rynku ju od ponad 15 lat
OL-TRANS działa na rynku już od ponad 15 lat.


Zatrudnia:

3 spedytorów, ok. 20 kierowców, księgową i mechaników.


Współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami transportowymi i spedycyjnymi na terenie Europy i poza nią.Właściciel przedsiębiorstwa i spedycyjnymi na terenie działa w stowarzyszeniu „Ponadnormatywni”, które zajmuje się m.in. pisaniem ustawy o transporcie wielkogabarytowym.


OL-TRANS posiada własny, bardzo zróżnicowany tabor, który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.


Nie dziwi więc fakt, który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.że misja przedsiębiorstwa brzmi:

„Przewieziemy wszystko!”


P który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.osiada również halę umożliwiającą magazynowanie przewożonych ładunków i towarów.


Dzięki rampie który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.przeładowczej możliwy jest szybki rozładunek, załadunek i przeładunek towarów, co wpływa na skrócenie czasu dostaw.


Warsztat o który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.powierzchni 220 m2pozwala na bieżąco wykonywać wszelkie naprawy taboru.


Przedsiębiorstwo dysponuje pojazdami: który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.

 • do 3,5 t – auta dostawcze, pickup’y

 • do 10 t – naczepy do 12 m

 • do 24 t – naczepy do 13,60 m

 • powyżej 24 t – naczepy specjalistyczne do 120 t

 • naczepy rozciągane do 44 m

 • naczepy z burtą-plandeką – 13,60 x 2,48 x 2,80

 • MEGA – 13,60 x 2,48 x 3, 20

 • naczepy specjalistyczne – VARIOMAX, TELESATTEL, JUMBO, SEMI, TIEFBETT


Naczepa typu VARIOMAX który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.

Ładowność 100 ton z rozciągiem.


Naczepa typu TELESATTEL który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.

Ładowność 30 ton z rozciągiem.


Naczepa typu JUMBO który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.

Ładowność 30 ton z rozciągiem.


Naczepa typu SEMI który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.

Ładowność 60 ton z rozciągiem.


Naczepa typu SEMI który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.

Ładowność 50 ton z rozciągiem.


Naczepa typu TIEFBETT który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.

Ładowność 45 ton z rozciągiem.


Naczepa typu TIEFBETT który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.

Ładowność 45 ton z rozciągiem.


Naczepa typu TIEFBETT który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.

Ładowność 40 ton z rozciągiem.


Naczepa typu TIEFBETT który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.

Ładowność 30 ton z rozciągiem.


Przedsiębiorstwo który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku. zajmuje się również wszelkimi formalnościami związanymi z transportem ponadgabarytowym:

 • zezwolenia

 • pilotaż

 • załadunek i rozładunek

 • zabezpieczenie ładunku

 • protokoły objazdu trasy

 • dźwigi o ładowności do 100 t


OL-TRANS znany jest również który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.z działalności poza zawodowej. Pomaga okolicznym szkołom podstawowym, sponsoruje drużynę piłkarską i klub motocyklowy.


Z ciekawostek: który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.


Na każdy transport wielkogabarytowy potrzebne który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku. jest pozwolenie inspekcji ruchu drogowego. Dla polskich przedsiębiorstw instytucja ta musi wydać decyzję w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku, zaś dla przedsiębiorstw zagranicznych – 7 dni !!! Wwiększości krajów europejskich istnieje odwrotna zależność.


Niemieccy kierowcy nie lubią absurdalnych który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku. polskich przepisów transportowych. Przez co niejednokrotnie na granicy następuje przejęcie transportu od niemieckich przedsiębiorstw przez polskie.


Małe, piękne który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.ronda z zielenią w środku to zmora dla przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Zwykłe ciężarówki mają problem z ich pokonaniem, nie mówiąc o transporcie wielkogabarytowym.


W który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.OL-TRANSietelefony komórkowe są wymieniane średnio co roku, ponieważ dłużej nie wytrzymują.

W dodatku nie raz trzeba komórkę ładować codziennie.

Rachunek miesięczny oscyluje w granicy 2 000 zł.


Najciekawszym zadaniem, z jakim który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku. przedsiębiorstwo się zmierzyło było wykonywanie rund honorowych po największych miastach w Polsce wielkimi naczepami, na których stały piękne i młode kobiety promujące mistrzostwa świata siatkówki w Polsce.

Podobno wszyscy kierowcy byli chętni do wykonywania tych przejazdów !!!


Innym razem zdarzyło który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.się, że po wielu trudach załadowano ładunek na naczepę i po upływie dosłownie paru minut okazało się, że transport utknął w bramie wyjazdowej. Zleceniodawca podał błędne wymiary ładunku !!!


Piloci wielokrotnie który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku. przejeżdżają trasę, którą ma pokonać transport. Upewniają się, czy wszędzie się zmieści. Niestety czasem zdarza się, że w przeddzień wyjazdu transportu w którymś miejscu rozpoczęto remont drogi i trzeba opracować nowy plan.


Czasem który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.zdarza się tak, iż na remontowanych odcinkach dróg pilot prowadzący ściąga słupki ostrzegawcze, by ciężarówka z ładunkiem ponadgabarytowym mogła przejechać, a pilot jadący na końcu z powrotem te słupki ustawia.


Kiedy jedziesz który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku. samochodem i widzisz pościnane znaki drogowe to niekoniecznie „komuś się w nocy nudziło”. Mógł tamtędy przejeżdżać transport wielkogabarytowy.


Łatwiej jest przewieźć który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.coś długiego i szerokiego niż wysokiego m.in. ze względu na wiadukty i sygnalizację świetlną.


Najniższa naczepa od ziemi który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.ma 30 cm.

Niektóre naczepy mają wyciągane dno, dzięki temu ładunek może być przewożony na „wysokości” 5 cm od ziemi !!!


…ale to tylko który zapewnia idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku.synteza tego, czego dowiedzieliśmy się w OL-TRANSie.


ad