M m pre teba 10 ru
Download
1 / 18

MÁM PRE TEBA 10 RUŽÍ - PowerPoint PPT Presentation


  • 132 Views
  • Uploaded on

MÁM PRE TEBA 10 RUŽÍ. Sú kuzelné a krásne voňajú. Ruža vyžarujúca p riateľstvo. Pre lásku, ktorá veľakrát chýba. Jedna pre šťastie a vnútornú krásu. Táto ruža Ťa naplní bohatstvom. Ruže pre popularitu. Táto Ti dá večnú múdrosť. Tiež jedna ruža pre sladkú nehu.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' MÁM PRE TEBA 10 RUŽÍ' - claude


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

S kuzeln a kr sne vo aj
Sú kuzelnéakrásne voňajú


Ru a vy aruj ca p riate stvo
Ruža vyžarujúca priateľstvoToto je test priateľstva. Pošli ho toľkým priateľom, koľkým len môžeš. Ako náhle sa Ti posolstvo vráti späť, presvedčíš sa o tom, kto sú Tvoji skutoční priatelia.


Nepreru uj k zeln ru ov re az a teraz si nie o elaj m na to 30 sek nd tart

Neprerušuj kúzelnú ružovú reťaz.......... koľkým len môžeš. Ako náhle sa Ti posolstvo vráti späť, presvedčíš sa o tom, kto sú Tvoji skutoční priatelia.A teraz si niečo želaj máš na to30 sekúnd... .... štart!


Ak po le posolstvo 2 u om tvoje prianie sa ti spln do roka
Ak pošleš posolstvo koľkým len môžeš. Ako náhle sa Ti posolstvo vráti späť, presvedčíš sa o tom, kto sú Tvoji skutoční priatelia.2 ľuďom, Tvoje prianie sa Ti splní do roka


5 u om do 3 mesiacov
............ 5 ľuďom, ............. do 3 mesiacov koľkým len môžeš. Ako náhle sa Ti posolstvo vráti späť, presvedčíš sa o tom, kto sú Tvoji skutoční priatelia.


Ak ho dopraje 10 u om do k sa u za t d e
Ak ho dopraješ 10 ľuďom, dočkáš sa už za týdžeň koľkým len môžeš. Ako náhle sa Ti posolstvo vráti späť, presvedčíš sa o tom, kto sú Tvoji skutoční priatelia.


Bu l skav a praj to najkra ie v etk m ktor ch m r d i mne na tebe z le
Buď láskavý a praj to najkrašie všetkým, ktorých máš rád… i mne na Tebe záleží…


ad