Ktu jkm kompiuterinio dizaino mokykla
Download
Sponsored Links
This presentation is the property of its rightful owner.
1 / 15

KTU JKM Kompiuterinio Dizaino Mokykla PowerPoint PPT Presentation


  • 110 Views
  • Uploaded on
  • Presentation posted in: General

KTU JKM Kompiuterinio Dizaino Mokykla. Architektūros ir dizaino baigiamojo darbo pristatymas Darbo vadovė: M.Vilkauskaitė Darbą atliko: Algis Karpavičius. Programos. Autodesk Autocad Arcon Autodesk 3DSmax. Arcon.

Download Presentation

KTU JKM Kompiuterinio Dizaino Mokykla

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Presentation Transcript


Ktu jkm kompiuterinio dizaino mokykla

KTU JKM Kompiuterinio Dizaino Mokykla

Architektūros ir dizaino baigiamojo darbo pristatymas

Darbo vadovė: M.Vilkauskaitė

Darbą atliko: Algis Karpavičius


Programos

Programos

  • Autodesk Autocad

  • Arcon

  • Autodesk 3DSmax


Arcon

Arcon

Ši programa padėjo įgyvendinti savo idėjas namo interjero ir eksterjero elementais, tekstūromis. Šioje programoje buvo nemažas objektų pasirinkimas, skirtas virtuvės, darbo kambario, svetainės, miegamojo, vonios ir lauko tema.Programoje yra draugiška GUI(grafinė vartotojo sąsaja) todėl šia programa buvo gana lengva naudotis.


Autodesk autocad

Autodesk Autocad

Su šia programa įgyvendinau namo dvimačius brėžinius ir skurdžios grafikos 3D projektą.


3dsmax

3DSmax

Šios programos panaudojimas buvo aiškiai apibūdintas pateiktuose individualaus darbo lapuose. Su šia programa teko suprojektuoti vonios ir tualeto kambarį.Bendrai paėmus tai buvo gana siaura tema, vis dėlto darbo buvo daug.


3dsmax1

3DSmax

Pagrindinis šios programos bruožas yra tai, kad darbas prasideda nuo labai primityvių formų ir vis dėlto iš keletos linijų įmanoma suprojektuoti net ir tualetą.


Tualeto ir vonios kambarys

Tualeto ir vonios kambarys

Pagrindinis pagalbininkas projektuojant objektus buvo funkcija “Loft”. Su ja buvo suprojektuotas tualetas, bide, vonia, visi maišytuvai, reguliatoriai, rankenėlės, dangteliai, dušas, nubėgimo aklės, vamzdžiai ir gyvatukas.


Tualeto ir vonios kambarys1

Tualeto ir vonios kambarys

Antras pagalbininkas buvo funkcija “Nurbs”.Šitaip buvo suprojektuota kriauklė. Vis gi tai - vienas iš sudėtingesnių būdų projektuoti kriauklę, nes iškyla tam tikrų problemų.


Tualeto ir vonios kambarys2

Tualeto ir vonios kambarys

Liko nepaminėti keli objektai: veidrodis, spintelė, lentynėlės ir stiklai.Šie objektai buvo projektuojami iš tam tikros formos - keturkampiai ar kubai, priklausomai nuo formos buvo panaudotos funkcijos: extrude wave, bevel, attach.


  • Login