An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript

1. Rusz się człowieku Akcja zorganizowana przez PZU ŻYCIE S.A.

2. W naszej szkole pojawiły się tajemnicze plakaty „Ale akcja! PZU Życie S.A. Cała szkoła chciała się dowiedzieć o co chodzi. Wreszcie nasze służby wywiadowcze zdobyły informacje! W szkole odbędzie się turniej halowej piłki nożnej. Hurra! Zaczęły się zgłaszać drużyny. Było ich bardo wiele, ale składy dwóch drużyn odstraszyły amatorów piłki nożnej. Ostatecznie zostali najtwardsi sportowcy – 5 drużyn. Na nasze małe gimnazjum (121 uczniów) to dużo!

3. Aniołki Łysego • Kubiak Piotr, Walendowski Piotr, Wróblewski Konrad, Kościński Albert, Aniśkiewicz Adam, Wąsik Norbert, Janik Wojciech

4. Civi Team • Hołub Adrian, Bąk Michał, Andrzejewski Daniel, Cividino Tomasz, Jasiński Norbert, Mazurkiewicz Jakub

5. FC Jackass • Łukowski Paweł, Rusak Robert, Kuligowski Kacper, Dominiak Paweł, Strzemecki Tomasz, Barczyk Jakub

6. FC Wymiatacze • Niedźwiecki Patryk, Drozdek Michał, Buganik Hubert, Kiapśnia Bartosz, Szpakowski Patryk, Zdebiak Arnold, Fischer Mateusz, Neska Marcin, Mytych Wojciech

7. Spartak Sparta • Obmiński Piotr, Duszeńko Piotr, Janicki Arek, Warzocha Jan, Lewicki Adrian, Stefańczyk Kamil

8. 1. Celem rozgrywek jest wyłonienie mistrza Społecznego Gimnazjum w Żarach w halowej piłce nożnej, propagowanie zdrowego stylu życia. 2. Organizatorem rozgrywek jest Szkolne Klub Sportowy przy Społecznym Gimnazjum w Żarach. 3. Sędziami głównymi rozgrywek są: p. Janusz Mantyk i p. Marek Żurek. 4. Do rozgrywek zgłosiło się pięć zespołów ze Społecznego Gimnazjum w Żarach. 5. System rozgrywek „każdy z każdym” mecz-rewanż . 6. Mecze rozgrywane będą wg ustalonego terminarza rozgrywek. 7. Zasady gry: drużyna do meczu przystępuje w składzie min. 5 osobowym w jednolitych strojach sportowych, czas gry 2 x 15 min., za wygrany mecz drużyna zdobywa 3 pkt., za remis 1 pkt., za przegraną 0 pkt. . 8. Pozostałe przepisy zgodne z przepisami gry w halową piłkę nożną. 9. Wszystkie sprawy sporne oraz nie zapisane w/w regulaminie rozstrzygają sędziowie główni zawodów. 10. Będzie prowadzona klasyfikacja strzelców, król strzelców otrzyma dyplom i upominek rzeczowy. 11. Po zakończeniu rozgrywek wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, smycze, podkoszulki i nalepki ufundowane przez PZU Życie S.A. Organizator: Społeczne Gimnazjum w Żarach PZU Życie S.A. Teraz trochę przynudzania REGULAMIN HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SPOŁECZNEGO GIMNAZJUM W ŻARACH W ROKU 2007

9. HARMONOGRAM ROZGRYWEK HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ 2007 – PZU • 09.03.2007 CIVI TEAM - FC JACKASS • SPARTAK SPARTA - FC WYMIATACZE • ANIOŁKI ŁYSEGO - FC JACKASS • 15.03.2007 SPARTAK SPARTA - ANIOŁKI ŁYSEGO • FC JACKASS - FC WYMIATACZE • ANIOŁKI ŁYSEGO - CIVI TEAM • 23.03.2007 ANIOŁKI ŁYSEGO - FC WYMIATACZE • SPARTAK SPARTA - CIVI TEAM • FC JACKASS - SPARTAK SPARTA • FC WYMIATACZE - CIVI TEAM • 27.03.2007 FC JACKASS - CIVI TEAM • FC WYMIATACZE - SPARTAK SPARTA • FC JACKASS - ANIOŁKI ŁYSEGO • 29.03.2007 ANIOŁKI ŁYSEGO - SPARTAK SPARTA • FC WYMIATACZE - FC JACKASS • CIVI TEAM - ANIOŁKI ŁYSEGO • 03.04.2007 FC WYMIATACZE - ANIOŁKI ŁYSEGO • CIVI TEAM - SPARTAK SPARTA • SPARTAK SPARTA - FC JACKASS • CIVI TEAM - FC WYMIATACZE

10. Wszystkie drużyny trenowały na stadionie.

11. Zawodnik FC Wymiataczy złamał rękę!! • W trakcie zaciętej walki sportowej Patryk Niedźwiecki złamał rękę!

12. Spartak Sparta - FC wymiatacze 0 -17 Czyżby Spartanie już w pierwszym meczu znaleźli swoje Termopile? Spartak Sparta - FC Wymiatacze 0(0)-17(10) Dnia 9 marca 2007 starły się dwie drużyny: Spartak Sparta i FC Wymiatacze. Był to drugi mecz w turnieju i obie drużyny długo trenowały aby dobrze zagrać, jednak mecz okazał się pogromem. Już w pierwszej minucie Arnold Zdebiak (numer 2) pokonał bramkarza Spartaka mocnym strzałem z połowy boiska. Potem mogło być już tylko gorzej. Kolejna piłka znalazła się w siatce po tym, jak Hubert Buganik przelobował bramkarza przeciwników. Później gole padały co minutę. W ósmej minucie przy wyniku 7-0 piłkarze Spartaka wzięli się wreszcie w garść. Po mocnym strzale Piotra Duszeńko i widowiskowej obronie Wojciecha Mytycha Spartanie uwierzyli we własne siły i zaczęli częściej atakować. Mecz zakończyłby się wynikiem 17-1, gdyby nie czujność Arnolda Zdebiaka. W dziesiątej minucie strzał Jana Warzochy przeleciał Wojtkowi przez ręce i piłka, mocno spowolniona, toczyła się powoli w kierunku bramki. Wtedy Arnold, będący na drugim końcu boiska rzucił się z powrotem i zablokował piłkę tuż przed bramką. Podał piłkę do Patryka Niedźwieckiego a ten powiększył przewagę Wymiataczy. Druga połowa była bardziej wyrównana. Spartanie walczyli zaciekle, jednak nie udało im się strzelić upragnionej bramki. Wymiatacze dzięki atakom zespołowym i celnym strzałom przypieczętowali swe porażające zwycięstwo strzelając kolejne siedem bramek. Po zwycięskim meczu Mateusz Fischer skomentował przeciwników słowami: „Ci Spartanie na spartakiadę raczej nie pojadą”.

13. Piłkarze po zakończeniu turnieju i rozdaniu dyplomów Dzięki sponsorowi – PZU Życie S.A., zawodnicy uhonorowani zostali nagrodami i dyplomami. Jak ładnie wyglądają w koszulkach sponsora!

14. Rozdanie dyplomów

15. KLASYFIKACJA STRZELCÓW BRAMEK Społecznego Gimnazjum w Żarach PZU

16. Król strzelców dowiedział się o uroczystości rozdania dyplomów dziesięć minut temu...

17. TABELA WYNIKÓW ROZGRYWEK HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ – SPOŁECZNE GIMNAZJUM W ŻARACH

18. Jak widać, gdy po wygranym meczu piłkarze wchodzą na trybuny, humory kibiców trochę się poprawiają.

19. Akcję „ALE AKCJA” ufundowało PZU Życie S.A. • Turniej prowadzili: p. Janusz Mantyk i p. Marek Żurek. • Autorzy relacji: Rafał Mulawa i Paweł Rewiński.