Mūzika 2013./ 2014.m.g. - PowerPoint PPT Presentation

M zika 2013 2014 m g
Download
1 / 36

 • 118 Views
 • Uploaded on
 • Presentation posted in: General

Mūzika 2013./ 2014.m.g. Pirmsskolas mūzikas pedagogu metodiskā apvienība. Metodiskās apvienības vadītāja – Liene Prelgauska.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha

Download Presentationdownload

Mūzika 2013./ 2014.m.g.

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Presentation Transcript


M zika 2013 2014 m g

Mūzika 2013./ 2014.m.g.

Pirmsskolas mūzikas pedagogu metodiskā apvienība. Metodiskās apvienības vadītāja – Liene Prelgauska


M zika 2013 2014 m g

25.septembrī Talsu PII „ Pīlādzītis” - viesojāmies pie komponistes, Orff pedagoģes, lektores Baibas Brices.Talsu un Ventspils pirmsskolas mūzikas skolotāju metodiskā apvienība „ Ideju tirdziņš”


Savas idejas sa prezent cija

Savas idejas īsa prezentācija


M zika 2013 2014 m g

Talsu pirmsskolas skolotājas Anitas Grīvas grāmatas „Spēlēsim leļļu teātri!” prezentācija. Izdevniecības „Zvaigzne ABC” pārstāvju jaunākais piedāvājums pirmsskolai.


Igaunija p ltsam b rnud rzs mari 5 atkl t s nodarb bas semin rs

Igaunija, Pöltsamää – bērnudārzs «Mari»5 atklātās nodarbības,seminārs


M zika 2013 2014 m g

«Ja gribat iemācīties perfekti izmantot savas smadzenes, mācieties spēlēt mūzikas instrumentu. Dariet to, un jūs liksiet darboties smadzenēm visā pilnībā.» (Psihologs A.Rūtenbergs)


M zika 2013 2014 m g

Augstākās domāšanas prasmes, bērnībā netrenētas, vēlāk grūti attīstīt, jo samazinājies attiecīgo neironu skaits.


M zika 2013 2014 m g

Atziņa, ka intelektuālās spējas, augstākās domāšanas prasmes var brīnišķīgi attīstītuz visai ierobežota materiāla – mūzikas bāzes ir vienreizīga. Tas nozīmē, ka vairākos citos priekšmetos nav jārūpējas un mākslīgi jācenšas izdarīt to, kas vieglāk izdarāms mūzikā. (dr.paed.J.Birzkops)


M zika 2013 2014 m g

PII"Saulītē" metodiskās apvienības ideju tirdziņš. Tēma : pavasaris, mātes diena.Dalījāmies savā pieredzē, katra ar 1 ideju (piemēram, deja, rotaļa, ritma instrumentu spēle utt.) - ar to, kas labi izdodas un patīk bērniem. Katrai no mums ir savs "zelta fonds…


M zika 2013 2014 m g

Baibas Brices kursi mūzikas skolotājām un pirmsskolas skolotājām. Kursu beigšanas apliecības saņēmušas apmēram 120 skolotājas.

 • 21. februārī, plkst.9.30PII "Saulīte» pilsētas un rajona pirmsskolas mūzikas skolotājām;

 • 27. martā un 3. aprīlī PII «Bitītē» pirmsskolas skolotājām;

 • 10. aprīlī «Saulītē» pirmsskolas skolotājām.


M zika 2013 2014 m g

Latvijā 20. gs. sākumā, skolotājam vai nu vajadzēja būt dziedātājam vai arī bija jāspēlē kāds instruments. Tāpēc Latvija vairoja savu vienīgo derīgo «izrakteni» - ģeniālas smadzenes.


M zika 2013 2014 m g

Liels paldies kursu vadītājai, Orff pedagoģei, komponistei Baibai Bricei!!!«Saulstarēnu» meitenes Baibai Bricei dzied un spēlē dziesmu «Vakarā» (komponiste Baiba Brice)


M zika 2013 2014 m g

 • 120 mūzikas un pirmsskolas skolotājas saka lielu paldies par atbalstu kursu organizēšanā Sandrai Gūtmanei un Ventspils pilsētas izglītības pārvaldei!!!


M zika 2013 2014 m g

Par godu mūsu novadnieka H. Dorbes jubilejai, 2. aprīlī, plkst.10.00, Jaunrades namā tika iestudēts teātra uzvedums „Aina ar brālīti meklē cālīti”, kurā piedalījās visi Ventspils pirmsskolas izglītības iestāžu sagatavošanas grupu bērni.


Z l te

«Zīlīte»


V ver te

“Vāverīte”


Margrieti a

«Margrietiņa»


Saul te

«Saulīte»


Zvaigzn te

«Zvaigznīte»


Pasaka

«Pasaka»


Egl te

«Eglīte»


Varav ksne

«Varavīksne»


Bit te

«Bitīte»


R tis

«Rūķītis»


M zika 2013 2014 m g

VB KomentāriAnda 03.04.2014, 11:49Cik priecīgas sajūtas bija noskatīties uz tik skaistiem, brīnišķīgiem tērpiem. Te bija ieguldīts ļoti liels un skaists darbs. Lai veiksme visiem tālākā darbībā!LAI JŪSUN JŪSU DARBI PATIESIZIED!


M zika 2013 2014 m g

12. Aprīlī, plkst.11.00 un 13.30 kultūras namā «Mazie dziedāšanas svētki»Piedalās Ventspils pirmsskolas izglītības iestāžu bērni


Muzic ana niju kalve cilv ka rado un fizisk m a paildzin anas faktors psihoterapeitu atzinums

Muzicēšana – ģēniju kalve, cilvēka radošā un fiziskā mūža paildzināšanas faktors (psihoterapeitu atzinums)


M zika 2013 2014 m g

Nav nevienu citu tik ļoti sarežģītu intelektuālās darbības veidu, kas pamatīgi noslogotu domāšanas, uzmanības, muzikālās dzirdes, ritma izjūtas, kustību koordinācijas un emociju centrus. Muzicēšana nav niekošanās, kā viens otrs joprojām domā.


M zika 2013 2014 m g

2007. g. starptautiskie pētījumi secina, ka Latvijas skolēni mācības sāk samērā labi, taču vēlāk kvalitātes celšanās apstājās un vērtēšanas skalā noslīd stipri lejup… Kāpēc? Pirmajās klasēs sekmes nodrošina vienkāršākās spējas un domāšanas prasmes, kas daudziem attīstījušās bez īpašām pūlēm. Diemžēl ar katru augstāku klasi mācību materiāls pieprasa augstākas un labākas domāšanas prasmes.

 • Tieši muzicēšana, mūzikas instrumentu spēle ir tā, kas piedāvā vislabāko iespēju augstāko domāšanas prasmju attīstīšanai jau no pirmajiem soļiem.

 • Muzicēšana, instrumentu spēle tagad ir atzīta par īstu revolūciju pedagoģijā.(dr.paed.J.I.Birzkops)


M zika 2013 2014 m g

 • Mūsu Ventspils pirmsskolas mūzikas skolotāju SAPNIS - lai katram bērnam, mūzikas nodarbībās būtu savs marakass, savs tamburīns, bungas, metalofons.

 • Mums ir «Mazie dziedāšanas svētki», bet mēs vēlamies, lai mums būtu arī

  «Mazie spēlēšanas jeb orķestra svētki»!!!


Lai j su darbi patiesi zied paldies par uzman bu

Lai jūsu darbi patiesi zied!!!Paldies par uzmanību!!!


ad
 • Login