skanery
Download
Skip this Video
Download Presentation
Skanery

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 5

Skanery - PowerPoint PPT Presentation


  • 182 Views
  • Uploaded on

Skanery. Areta i Gosia. Skaner płaski. Skaner płaski urządzenie wejściowe komputera służące do przetwarzania rzeczywistego obrazu do postaci cyfrowej. Tym obrazem na ogół jest ilustracja lub tekst. W przypadku rozpoznawania tekstu stosowane jest oprogramowanie OCR. Skaner bębnowy.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Skanery' - alvis


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
skanery

Skanery

Areta i Gosia

skaner p aski
Skaner płaski
  • Skaner płaski urządzenie wejściowe komputera służące do przetwarzania rzeczywistego obrazu do postaci cyfrowej. Tym obrazem na ogół jest ilustracja lub tekst. W przypadku rozpoznawania tekstu stosowane jest oprogramowanie OCR.
skaner b bnowy
Skaner bębnowy
  • Urządzenie pozwalające na stworzenie postaci cyfrowej obrazu z oryginałów slajdów lub odbitek fotograficznych. Głównym elementem jest bęben, na którym umieszcza się przed procesem skanowania oryginały fotografii. W trakcie skanowania bęben obraca się z prędkością do 1500 obrotów na minutę pod głowicą skanującą. Skanery bębnowe stosowane są w profesjonalnych studiach graficznych ze względu na wysoką jakość uzyskiwanych obrazów.
ad