Skanery
Download
Sponsored Links
This presentation is the property of its rightful owner.
1 / 5

Skanery PowerPoint PPT Presentation


  • 164 Views
  • Uploaded on
  • Presentation posted in: General

Skanery. Areta i Gosia. Skaner płaski. Skaner płaski urządzenie wejściowe komputera służące do przetwarzania rzeczywistego obrazu do postaci cyfrowej. Tym obrazem na ogół jest ilustracja lub tekst. W przypadku rozpoznawania tekstu stosowane jest oprogramowanie OCR. Skaner bębnowy.

Download Presentation

Skanery

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Presentation Transcript


Skanery

Skanery

Areta i Gosia


Skaner p aski

Skaner płaski

  • Skaner płaski urządzenie wejściowe komputera służące do przetwarzania rzeczywistego obrazu do postaci cyfrowej. Tym obrazem na ogół jest ilustracja lub tekst. W przypadku rozpoznawania tekstu stosowane jest oprogramowanie OCR.


Skaner b bnowy

Skaner bębnowy

  • Urządzenie pozwalające na stworzenie postaci cyfrowej obrazu z oryginałów slajdów lub odbitek fotograficznych. Głównym elementem jest bęben, na którym umieszcza się przed procesem skanowania oryginały fotografii. W trakcie skanowania bęben obraca się z prędkością do 1500 obrotów na minutę pod głowicą skanującą. Skanery bębnowe stosowane są w profesjonalnych studiach graficznych ze względu na wysoką jakość uzyskiwanych obrazów.


  • Login