Download
1 / 63

Київський національний університет культури і мистецтв - PowerPoint PPT Presentation


  • 141 Views
  • Uploaded on

Київський національний університет культури і мистецтв Інститут готельно – ресторанного і туристичного бізнесу Кафедра міжнародного туризму. Фестивальне дерево української ідентичності. Релігійна обрядовість. Народні промисли. Мистецтво. Спортивна рекреація. Етнокухня.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Київський національний університет культури і мистецтв' - allegra-mendez


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Київський національний університет культури і мистецтв

Інститут готельно – ресторанного і туристичного бізнесу

Кафедра міжнародного туризму


Фестивальне дерево української ідентичності

Релігійна обрядовість

Народні промисли

Мистецтво

Спортивна рекреація

Етнокухня

Етномода

Бойова/історична реконструкція


ВЕСНА ідентичності


Древнє слов'янське свято проходить в м. Семенівка на честь весняного пробудження природи. У святі беруть участь фольклорно-етнографічні ко-лективи України та Росії, дійство проводиться з урахуванням традицій та обрядів Сіверського краю.

БЕРЕЗНЯ

2

Чернігівська обл.

«Проводи зими»

http://tour-cn.com.ua


У селищі Брошнів-Осада на базі Брошнівської дитячої школи мистецтв ім.В.Івасюка відбудеться ХІІ обласний відкритий дитячий конкурс-фестиваль української естрадної пісні "Водограй" серед учнів дитячий музичних шкіл та шкіл мистецтв. Фестиваль проводиться з метою популяризації творчості відомого українського композитора і поета Володимира Івасюка.

БЕРЕЗНЯ

3

Івано-Франківська обл.

Конкурс-фестиваль «Водограй»

http://if-cultura.if.ua/festevaly/


Відкритий фестиваль-конкурс стрі-лецької пісні «Красне поле» проходитиме 15-17 березня.

Фестиваль започатковано у 2009 р., у м. Хуст, з метою пропаганди творів національно-патріотичного звучання, які оспівують славетні подвиги українського народу.

У фестивальних заходах : мітинг-реквієм на території меморіального парку "Красне поле “.

15

БЕРЕЗНЯ

Закарпатська обл.

«Красне поле»

http://khust-miskrada.gov.ua

/


БЕРЕЗНЯ стрі-лецької пісні «Красне поле» проходитиме 15-17 березня.

16

Київська обл.

Масляна

У програмі святкування – театралізовані дійства Театру «Парк Київська Русь», конкурси, захоплюючі поєдинки воїнів, хороводи та стрибки через багаття, майстер-класи з народної творчості, і, звичайно, зігріваючі чаювання та ласування млинцями з різними начинками – традиційною стравою Масляної.

http://parkkyivrus.com/


Масляну гулятимуть на великому Співочому полі. Серед забав свята будуть перетягування канату, катання на ослоні та багато іншого. Ярмарково-кулінарна частина запро-понує святкові українські страви, виставки-продажі виробів українських майстрів. Завершать святкування спаленням опудала «Кострубатого діда».

БЕРЕЗНЯ

16

Київська обл.

Масляна в Пирогово

http://pirogovo.com.ua


Масляна – одне з найвеселіших і ситних народних свят. Воно включає ігрову розважальну програму. У заходах буде брати участь велика кількість різножанрових колективів. Після обряду спалення Опудала, будуть проходити виступи аматорських колективів, народні гуляння та частування млинцями.

БЕРЕЗНЯ

16

м. Суми

Масляна на Сумщині

www.meria.sumy.ua


У м. Кам ситних народних свят. Воно включає ігрову розважальну програму. У заходах буде брати участь велика кількість різножанрових колективів. Після обряду спалення Опудала, будуть проходити виступи аматорських колективів, народні гуляння та частування млинцями’янець-Подільський в рамках свята відбудеться змагання на кращий млинець; робота крамового містечка «Зимовий ярмарок»; катання на конях; змагання на санчатах; вернісаж снігових скульптур; українські танці та святковий феєрверк.

Всіх гостей пригощатимуть млинцями.

БЕРЕЗНЯ

16

Хмельницька обл.

Подільська Масниця

http://kam-pod.in.ua


БЕРЕЗНЯ ситних народних свят. Воно включає ігрову розважальну програму. У заходах буде брати участь велика кількість різножанрових колективів. Після обряду спалення Опудала, будуть проходити виступи аматорських колективів, народні гуляння та частування млинцями

16

Київська обл.

«Витязь Київського Дитинця»

У день святкування Масляної відбудеться відкриття міжнародного турніру з фехтування у 2013 році «Витязь Київського Дитинця» . Участь у ньому візьмуть учасники клубів історичного фехтування з України і Росії. Все дійство можна буде побачити й почути під час змагань з історичного фехтування в «Парку Київська Русь».

http://parkkyivrus.com/


БЕРЕЗНЯ ситних народних свят. Воно включає ігрову розважальну програму. У заходах буде брати участь велика кількість різножанрових колективів. Після обряду спалення Опудала, будуть проходити виступи аматорських колективів, народні гуляння та частування млинцями

16

Івано-Франківська обл.

«Скарби Буковеля»

На території гірськолижного комплексу Буковель відбудеться квест для всіх охочих відчути себе шукачем скарбів.

Відбуватися це спортивне дійство буде на всіх гірськолижних трасах комплексу, в якому зможуть брати участь всі бажаючі. Отож, якщо ви ще не знайшли свого скарбу - мерщій до Буковеля!

http://bukovelskischool.com/ru/events/kvest-skarbi-bukovelya/


Проводиться в смт. Голованівськ за участю фольклорних колективів сільських будинків культури. В рамках свята: оформлення української хати, оформлення наметів в українському стилі, виступи фольклорних колективів, пригощання млинцями, українськими стравами, ігри, конкурси, розваги.

БЕРЕЗНЯ

16

Кіровоградська обл.

Масляна

http://kr-admin.gov.ua/start.php


БЕРЕЗНЯ за участю фольклорних колективів сільських будинків культури. В рамках свята: оформлення української хати, оформлення наметів в українському стилі, виступи фольклорних колективів, пригощання млинцями, українськими стравами, ігри, конкурси, розваги.

19

Київська обл.

Майстер-класи з писанкарства

Протягом великоднього посту у культурно-мистецьких закладах Київщини відбуватимуться майстер-класи з писанкарства з метою популяризації традиційних технік київської школи писанкарства. Майстер-класи відбудуться у Броварському, Бородянському та Сквирському районах.

http://www.kyiv-obl.gov.ua/upravlinnja_kulturi_i_turizmu


II за участю фольклорних колективів сільських будинків культури. В рамках свята: оформлення української хати, оформлення наметів в українському стилі, виступи фольклорних колективів, пригощання млинцями, українськими стравами, ігри, конкурси, розваги. Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва проходитиме з 28 по 30 березня у м. Кам’янець-Подільський з метою подальшого розвитку самодіяльного хореографічного мистецтва та залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських ансамблів.

БЕРЕЗНЯ

28

Хмельницька обл.

«Радея-Dance»

http://kam-pod.gov.ua


Протягом місяця відбуватиметься виготовлення і прикрашання Львова символом Великодня – писанками. Напередодні Світлого Христового Воскресіння організатори проводять квест - «Полювання на писанки», які розташовані по цілому місту. Вперше відкриються «Великодній писанковий ярмарок» та «Великодня арт-майстерня», відбуватимуться покази фільмів на великодню тематику, конкурс на найсмачнішу паску, уніка-льні  інтерактивні акції. 

КВІТНЯ

6

м. Львів

ІІІ Фестиваль писанок у Львові

http://easter.lviv.ua


Міжнародний турнір з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця» буде проводитись в «Парку Київська Русь» з 6 по 13 квітня. Тут оживуть сцени стародавніх баталій! На це дійство з’їдуться учасники історико-спортивних клубів зі всього світу. Вони продемонструють глядачам з точністю реконструйовану зброю та обладунки древніх воїнів, але головне – створять унікальне, яскраве і неповторне видовище.

КВІТНЯ

6

Київська обл.

«ВитязьКиївського Дитинця»

http://parkkyivrus.com


КВІТНЯ історичного фехтування

19

Київська обл.

«Кінний лучник Древнього Києва»

Вперше в Україні на ристалищі Древнього Києва змагатимуться майстри та любителі верхової стрільби з лука – виду спорту, заснованого на давньому бойовому мистецтві. Продемонструвати свої уміння вершники зможуть двічі – у квітні та серпні під час Міжнародних турнірів «Кінний лучник Древнього Києва».

http://parkkyivrus.com/


Тиждень українського національного обряду «Писанкове коло» пройде з 22 по 28 квітня у м. Кам’янець -Подільський.

У програмі передсвяткового тижня – презентація великодніх писанок, майстер-класи з виготовлення виробів декоративно-ужиткового мистецтва, виступи фольклорно-етнографічних колективів.

КВІТНЯ

22

Хмельницька обл.

«Писанкове коло»

http://kam-pod.in.ua


КВІТНЯ національного обряду «Писанкове коло»

27

м. Київ

Весняний ярмарок народного мистецтва

27-28 квітня 2013 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України відбудеться Весняний ярмарок традиційного народного мистецтва.

У заході братимуть участь найкращі народні майстри з усіх куточків України.

http://pyrohiv.com.ua/ua/events/read/276/vesnjanij-mega-jarmarok-u-muzeji-v-pirogovi/


В національного обряду «Писанкове коло» «Парку Київська Русь» пройде свято зустрічі весни та пробудження сил природи «Хороводи весни». Театр «Парку Київська Русь» підготує розважальну виставу, яка закликатиме весняне тепло. Відвідувачі Парку візьмуть участь в інтерактивній програмі: давньоруська рулетка, ведмежі потіхи, конкурс "Весняні забави", перетягування канату, майстер-клас по володінню середньо-вічною зброєю та інші.

КВІТНЯ

27

Київська обл.

«Хороводи весни»

http://parkkyivrus.com


ТРАВНЯ національного обряду «Писанкове коло»

1

Київська обл.

«Таємниця слов’янської кухні»

У «Парку Київська Русь» на травневі свята, окрім традиційних шашликів, можна буде спробувати страви, приготовані за древніми рецептами: дружинний куліш, юшку боярську, кашу сарацинську та інше. Гості Парку зможуть не тільки дізнатися про таємниці приготування страв, а й власноруч долучитися до кулінарного мистецтва.

http://parkkyivrus.com/


ТРАВНЯ національного обряду «Писанкове коло»

2

Чернівецька обл.

«Фестиваль березового соку»

В 2012 році був започаткований унікальний фестиваль в с. Банилів – Підгірний Сторожинецького району. Його мета - створення та просування нових туристичних продуктів на Буковині на основі «зелених» інновацій та традиційному веденні сільського господарства в Карпатах. В програмі фестивалю безліч заходів: майстер-класи, ярмарки, концерти та багато цікавих еко-культурних подій.

http://www.turystam.in.ua/uk/2012-04-24-06-47-31/182/6404


ТРАВНЯ національного обряду «Писанкове коло»

2

м. Київ

«Писанковий рай 2013»

Фестиваль є продовженням минуло-річної традиції створення експозиції писанок, яка нині діятиме до 5 червня. Метою цього величного дійства є  розвиток народного мистецтва, вивчення культури та історії українського народу на прикладі феномену писанкарства та створення музею «Народної писанки» у кожному місті України, а також проведення постійно діючих виставок на Співочому полі (м. Київ).

http://www.turystam.in.ua/uk/2012-04-24-06-47-31/179-2012-04-24-06-33-08/5683--l-2013r-02-05-


ТРАВНЯ національного обряду «Писанкове коло»

3

Полтавська обл.

ІV Всеукраїнський еко–фестиваль «Лель»

Фестиваль проводиться з 3 по 8 травня у с. Крива Руда,Семенівськогорайону. Девіз фестивалю: «З любов’ю до природи, з любов’ю до України». Захід спрямований на збереження та розвиток української культури, вихо-ваннялюбові до рідної природи, надання виконавцям можливості для підвищення професійного рівня і стимулювання їхньої творчості.

http://www.poltava-tour.gov.ua


Фестиваль «Хліб» пройде 3-5 травня та 7-11 серпня. У травні на Великдень відбудеться посівна, а у серпні – жнива. Міжнародні учасники власноруч сіють, жнуть, мелють і печуть хліб під керівництвом славетних старожилів на території мистецького хутора Острів Обирок. На вас чекає майстер-клас з писан-карства, випікання пирогів і пасок, виступи гуртів, перегляд кінострічок та зустрічі з режисерами-аматорами.

ТРАВНЯ

3

Чернігівська обл.

Фестиваль «Хліб»

http://www.hlib2013.info/


Якщо ви втомились від метушливого повсякденного життя, не можете дочекатися вихідних та хочете нестандартно відсвяткувати Великдень – ласкаво просимо 4-6 травня в «Парк Київська Русь».

В ці дні в Центрі культури та історії Древньої Русі пройде святкування Христового Воскресіння. Весняне театралізоване дійство, великодні обряди та традиції, ігри та забави – все це зробить ваше свято по-справжньому етнічним і домашнім.

ТРАВНЯ

4

Київська обл.

«Великодні свята»

http://parkkyivrus.com/


5 метушливого повсякденного життя, не можете дочекатися вихідних та хочете нестандартно відсвяткувати Великдень – ласкаво просимо 4-6 травня в «Парк Київська Русь

ТРАВНЯ

м. Львів

«Велика Гаївка»

Протягом трьох днів у Музеї народної архітектури та побуту у Львові проходитиме етнографічний фести-валь, де львів’яни та гості міста зможуть ознайомитись з традиціями весняного циклу регіону та безпосередньо взяти участь у великодніх забавах. На відвідувачів фестивалю чекають майстер-класи з писанкарства та традиційні великодні забави для дітей та дорослих.

http://www.skansen.lviv.ua


У метушливого повсякденного життя, не можете дочекатися вихідних та хочете нестандартно відсвяткувати Великдень – ласкаво просимо 4-6 травня в «Парк Київська РусьВеликоднийпонеділок у «Парку Київська Русь» відбудеться свято «Обливаний понеділок». За давньою традицією нашого народу в цей день хлопці обливали дівчат водою. Коли на весні дівчина і хлопець будуть облиті водою, то дівчина вийде заміж за омріяного хлопця, а хлопець – буде з коханою дівчиною.Переконатися в цьомуможнай вам.

ТРАВНЯ

6

Київська обл.

«Обливаний понеділок»

http://parkkyivrus.com/


ТРАВНЯ метушливого повсякденного життя, не можете дочекатися вихідних та хочете нестандартно відсвяткувати Великдень – ласкаво просимо 4-6 травня в «Парк Київська Русь

6

Чернівецька обл.

«Полонинська ватра»

Після Великодня настає час пастухам збирати свої отари та відправлятися на пасовиська далеко у гори, де вони й пробудуть аж до осені.Цю визначну подію у Карпатах називають «Вихід на полонину» і визначають як свято, а у сучасні дні перетворили на народний фестиваль«Полонинська ватра», який проводиться у м. Путилі.

http://andy-babubudu.livejournal.com/93597.html


9 метушливого повсякденного життя, не можете дочекатися вихідних та хочете нестандартно відсвяткувати Великдень – ласкаво просимо 4-6 травня в «Парк Київська Русь

ТРАВНЯ

Чернівецька обл.

«Середньовічний Хотин»

Фестиваль пройде з 9 по 12 травня.На гостей чекають неймовірні й захоплюючі видовища: військові маневри, масові кінні бої і справжня реконструйована облога фортеці із застосуванням автентичної техніки. Вперше в історії фестивалів історичної реконструкції зійдуться в бою найсильніші кінні бійці трьох країн: України, Росії та Білорусії.

http://www.turystam.in.ua/uk/


9 метушливого повсякденного життя, не можете дочекатися вихідних та хочете нестандартно відсвяткувати Великдень – ласкаво просимо 4-6 травня в «Парк Київська Русь

ТРАВНЯ

Львівська обл.

«Флюгери Львова»

З 9 по 12 травня у дворику Львівської Ратуші відбудеться ХІ Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова». Упродовж чотирьох днів на «Флюгерах» виступить понад 20 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Словаччини, Угорщини та Казахстану. У програмі фестивалю будуть окремі рокові та блюзові дні, а делікатно-екстравагантне «Прокидан-ня з ГИЧ Оркестром» влаштує ранковий карнавал.

http://dzyga.com/flugery/


ТРАВНЯ метушливого повсякденного життя, не можете дочекатися вихідних та хочете нестандартно відсвяткувати Великдень – ласкаво просимо 4-6 травня в «Парк Київська Русь

9

Львівська обл.

День батяра

9 та 10 травня у Львові створю-ватимуть унікальну атмосферу гар-ного настрою, відтворюватимуть по-бут та стилістику такого автентичного львівського явища, як батярство, що витворило своєрідний міський фольклор, сформований на лексиці львівської вулиці початку ХХ ст. Батяр – це дотепний, галантний і роман-тичний збиткар, якого давно не існує, однак дух його у Львові досі присутній.

http://www.batyar.lviv.ua


В "Парку Київська Русь" по-особливому відзначать День Перемоги - тематичною програмою "Сказання про богатирів". В цей день в Парку пройдуть богатирські змагання за участю глядачів за звання найвлучнішого, найспритнішого та найсильнішого воїна. Також відбудуться шоу княжих вершників і майстер-клас зі слов'янської каліграфії.

ТРАВНЯ

9

м. Київ

«Дні сили, мужності та доблесті»

http://www.parkkyivrus.com


ТРАВНЯ по-особливому відзначать День Перемоги - тематичною програмою "Сказання про богатирів". В цей день в Парку пройдуть богатирські змагання за участю глядачів за звання найвлучнішого, найспритнішого та найсильнішого воїна. Також відбудуться шоу княжих вершників і майстер-клас зі слов'янської каліграфії.

9

Закарпатська обл.

«Фестиваль з приго-тування бограчу»

І Закарпатський фестиваль-чемпіонат з приготування бограчу проходитиме на території комплексу «Термальні Води «Косино», де на відкритому вогні буде здійснюватися приготування традиційної страви закарпатців. Залишається лише зібрати команду однодумців, підготувати необхідні інгредієнти й озброїтися кулінарними здібностями й позитивом – і ви – можете стати переможцями чемпіонату, на яких неодмінно чекають достойні призи.  

http://www.zakarpattyatourism.info/product_info


ТРАВНЯ по-особливому відзначать День Перемоги - тематичною програмою "Сказання про богатирів". В цей день в Парку пройдуть богатирські змагання за участю глядачів за звання найвлучнішого, найспритнішого та найсильнішого воїна. Також відбудуться шоу княжих вершників і майстер-клас зі слов'янської каліграфії.

9

Закарпатська обл.

«Фестиваль вина та меду»

Фестиваль вина та меду «Сонячний напій» відбудеться в Ужгороді у старовинних підвалах «Совиного гнізда» протягом чотирьох днів.  

В програмі фестивалю: виставка-продаж закарпатських вин, меду, сувенірів, продукції закарпатських сироварень; частування традиційними закарпатськими стравами; конкурси, культурно - розважальна програма, «Закарпатське караоке».  

http://www.zakarpattyatourism.info/product_info


ТРАВНЯ по-особливому відзначать День Перемоги - тематичною програмою "Сказання про богатирів". В цей день в Парку пройдуть богатирські змагання за участю глядачів за звання найвлучнішого, найспритнішого та найсильнішого воїна. Також відбудуться шоу княжих вершників і майстер-клас зі слов'янської каліграфії.

9

Закарпатська обл.

«Веселка над Тисою»

B м. Хуст протягом чотирьох днів проходитиме традиційне музичне весняне свято – фестиваль, мета якого: популяризація і розвиток українського естрадного та народного вокального мистецтва, виявлення та підтримка талановитих молодих виконавців, збагачення культурних надбань і традицій через музичну творчість, залучення меценатів та спонсорів до підтримки творчої обдарованої молоді.

http://www.zakarpattyatourism.info/product_info


ТРАВНЯ по-особливому відзначать День Перемоги - тематичною програмою "Сказання про богатирів". В цей день в Парку пройдуть богатирські змагання за участю глядачів за звання найвлучнішого, найспритнішого та найсильнішого воїна. Також відбудуться шоу княжих вершників і майстер-клас зі слов'янської каліграфії.

9

Львівська обл.

«Святкуймо Воскресіння Разом»

V Всеукраїнський фестиваль має на меті підтримку християнських тра-дицій відзначення Воскресіння Хри-стового. У 2013 році ця подія спів-падає з 80-річчям проведення з’їзду руху Українська молодь Христові, організованої митрополитом Андре-єм  Шептицьким, який зібрав у  Шев-ченківському гаю близько 100 тисяч молодих людей. Вперше у фестивалі візьмуть участь представники з Тер-нопілля, Києва, Криму.

http://www.voskresinnyarazom.org/


З по-особливому відзначать День Перемоги - тематичною програмою "Сказання про богатирів". В цей день в Парку пройдуть богатирські змагання за участю глядачів за звання найвлучнішого, найспритнішого та найсильнішого воїна. Також відбудуться шоу княжих вершників і майстер-клас зі слов'янської каліграфії.10 по 12 травня відбудеться традиційний ярмарок кованих речей, пройдуть майстер-класи, пленер «Позитив від майстрів» з метою створення композицій на тему: «Удача, успіх, радість, добро, натхнення, добробут, достаток, гаразди, стабільність, щастя, любов, благополуччя, гармонія, сила, розвиток, розум, мудрість» для подальшого встановлення в центральній частині міста та багато чого цікавого.

ТРАВНЯ

10

м. Івано-Франківськ

Свято ковалів

http://www.tourismnews.com.ua/news-4726.html


ТРАВНЯ по-особливому відзначать День Перемоги - тематичною програмою "Сказання про богатирів". В цей день в Парку пройдуть богатирські змагання за участю глядачів за звання найвлучнішого, найспритнішого та найсильнішого воїна. Також відбудуться шоу княжих вершників і майстер-клас зі слов'янської каліграфії.

11

Івано-Франківська обл.

«Черемош-фест»

11-12 травня в с. Криворівня відбудеться фестиваль горянської та туристичної культури. Фестиваль відкриється спіль-ним сплавом Чорним Черемошем друж-ніх туристичних клубів та громадських організацій. Усі охочі матимуть змогу придбати гуцульську дримбу, один із символів фестивалю, і долучитися до встановлення рекорду найчисленнішого в країні дримбання на гуцульських дримбах.

http://festyvali.org.ua/


11 по-особливому відзначать День Перемоги - тематичною програмою "Сказання про богатирів". В цей день в Парку пройдуть богатирські змагання за участю глядачів за звання найвлучнішого, найспритнішого та найсильнішого воїна. Також відбудуться шоу княжих вершників і майстер-клас зі слов'янської каліграфії.ТРАВНЯ

м. Івано-Франківськ

«Карпатська кулінарна спадщина»

Головними складовими фестивалю, що проходитиме 11-12 травня будуть майстер-класи провідних шеф-кухарів з Карпатських регіонів на базі популярних ресторанів міста та народне кулінарне шоу під відкритим небом, де кожен бажаючий зможе скуштувати традиційні страви карпатських кухонь, стати учасником фольклорно-пізнавального дійства.

http://www.facebook.com/events/512534875464372/


ТРАВНЯ по-особливому відзначать День Перемоги - тематичною програмою "Сказання про богатирів". В цей день в Парку пройдуть богатирські змагання за участю глядачів за звання найвлучнішого, найспритнішого та найсильнішого воїна. Також відбудуться шоу княжих вершників і майстер-клас зі слов'янської каліграфії.

11

м. Київ

«Кінний лучник Древнього Києва»

11 – 12 травня «Парк Київська Русь» представляє безпрецедентну подію сезону 2013 року – Міжнародний турнір з верхової стрільби з лука "Кінний лучник Древнього Києва". Запрошуємо представників різних країн, усіх, хто уміє триматися в сідлі і стріляти з лука, взяти участь у змаганнях та захистити честь свого міста, регіону, країни.

http://www.parkkyivrus.com


ТРАВНЯ по-особливому відзначать День Перемоги - тематичною програмою "Сказання про богатирів". В цей день в Парку пройдуть богатирські змагання за участю глядачів за звання найвлучнішого, найспритнішого та найсильнішого воїна. Також відбудуться шоу княжих вершників і майстер-клас зі слов'янської каліграфії.

11

Одеська обл.

«Перлини Дністра»

Фестиваль популярної музики проводиться у м. Білгород-Дністровський протягом трьох днів. У програмі: виступи відо-мих виконавців, майстер-класи з флористики, ікебани, пізнавальні зустрічі з фахівцями з ботаніки, троллей, скеледром, продаж сувенірів, розваги, ігри на тему фортеці, катання на конях тощо.

http://culture.odessa.gov.ua/Webpage.aspx?sect=

Page&IDPage=41267&id=116


Гості Всеукраїнського фольклорного фестивалю у Коломиї протягом двох днів зможуть відчути атмосферу збереження та примноження національних традицій писанкарства, побачити писанки, оздоблені бісером, плетенням, вишивкою. У коломий-ському Народному домі щорічно у рамках фестивалю організовують спеціальні майстер-класи, де бажаючих навчають мистецтву писанкарства.

ТРАВНЯ

11

Івано-Франківська обл.

«Писанка-2013»

http://if-cultura.if.ua/zahody-upravlinna-cultury/556-zahodi-u-travn.html


ТРАВНЯ фольклорного фестивалю у Коломиї протягом двох днів зможуть відчути атмосферу збереження та примноження національних традицій писанкарства, побачити писанки, оздоблені бісером, плетенням, вишивкою. У коломий-ському Народному домі щорічно у рамках фестивалю організовують спеціальні майстер-класи, де бажаючих навчають мистецтву писанкарства.

16

м. Чернівці

«День вишиванки»

Цей урочисто-святковий захід відбуватиметься на Центральній площі м. Чернівці і триватиме добу. Взяти участь у фестивалі можуть усі бажаючі – достатньо лише прийти одягненим у вишиванку.

«День вишиванки» започаткували у 2008 році студенти факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича.

http://euromisto.cv.ua/node/2100


16 фольклорного фестивалю у Коломиї протягом двох днів зможуть відчути атмосферу збереження та примноження національних традицій писанкарства, побачити писанки, оздоблені бісером, плетенням, вишивкою. У коломий-ському Народному домі щорічно у рамках фестивалю організовують спеціальні майстер-класи, де бажаючих навчають мистецтву писанкарства.

ТРАВНЯ

м. Івано-Франківськ

Фестиваль-конкурс дизайну одягу «Весняні акорди»

Перший Прикарпатський фестиваль-конкурс дизайну одягу з мотивами народного мистецтва надає можливості студентам та молодим фахівцям проявити свою фантазію, кваліфікованість, уміння бачити та творити модельний одяг на основі народних традицій. Приходьте і долучіться до сучасних тенденцій української моди.

http://if-cultura.if.ua


ТРАВНЯ фольклорного фестивалю у Коломиї протягом двох днів зможуть відчути атмосферу збереження та примноження національних традицій писанкарства, побачити писанки, оздоблені бісером, плетенням, вишивкою. У коломий-ському Народному домі щорічно у рамках фестивалю організовують спеціальні майстер-класи, де бажаючих навчають мистецтву писанкарства.

17

Київська обл.

«Київська Русь XIII-XIV ст. «

Міжнародний фестиваль «Київська РусьXIII-XIV ст.» буде проходити впродовж 17-19 травня у центрі культури та історії "Парк  Київська Русь“ у с. Копачів Обухівського району. До участі у фестивалі запрошуються як українські, так і зарубіжні любителі історії, козацьких боїв та української культури.

http://www.parkkyivrus.com


Чинадієвський замок «Сент-Міклош» вже вдруге запрошує всіх поціновувачів середньовічної куль-тури на міжнародний фестиваль, який проходитиме протягом трьох днів. На відвідувачів чекають ви-довищні рицарські бої, запальні середньовічні танці та музика, ней-мовірне вогняне шоу, відтворення середньовічного табору та багато цікавого.

ТРАВНЯ

17

Закарпатська обл.

«Срібний Татош

2013»

http://www.turystam.in.ua/uk/2012-04-24-06-47-31/178-2012-04-24-06-32-14/5976--q-q-17-19-


ТРАВНЯ «Сент-Міклош» вже вдруге запрошує всіх поціновувачів середньовічної куль-тури на міжнародний фестиваль, який проходитиме протягом трьох днів. На відвідувачів чекають ви-довищні рицарські бої, запальні середньовічні танці та музика, ней-мовірне вогняне шоу, відтворення середньовічного табору та багато цікавого.

18

Хмельницька обл.

«Porta Temporіs»

Міжнародний фестиваль військово-історичної реконструкції «Porta Temporіs» пройде з 18 по 20 травня у м. Кам'янець-Подільський на території історико-архітектурного заповідника «Кам’янець». Учасниками фестивалю стануть ремісники, мистецькі колективи, реконструкторські клуби з різних міст України та з-за кордону. Одне з найосновніших дійств фестивалю – показовий штурм і оборона Руської брами за участю реконструкторів.

http://portatemporis.com/


Фестиваль «Сент-Міклош» вже вдруге запрошує всіх поціновувачів середньовічної куль-тури на міжнародний фестиваль, який проходитиме протягом трьох днів. На відвідувачів чекають ви-довищні рицарські бої, запальні середньовічні танці та музика, ней-мовірне вогняне шоу, відтворення середньовічного табору та багато цікавого.«Берлибашський банош» традиційно проводився протягом двох днів у Рахівському районі (с. Костилівка). Банош - етнічна гуцульська страва із сметани та кукурудзяної муки, яку готують на вогні. Гості фестивалю мають змогу відкрити колорит та смак гуцульської культури та кухні.

18

ТРАВНЯ

Закарпатська обл.

«Берлибашський банош»

http://www.carpathia.gov.ua/ua


18 «Сент-Міклош» вже вдруге запрошує всіх поціновувачів середньовічної куль-тури на міжнародний фестиваль, який проходитиме протягом трьох днів. На відвідувачів чекають ви-довищні рицарські бої, запальні середньовічні танці та музика, ней-мовірне вогняне шоу, відтворення середньовічного табору та багато цікавого.

ТРАВНЯ

Хмельницька обл.

«Златодар»

Всеукраїнське свято народного майстра «Златодар» проводиться у м. Кам'янець - Подільський. У рамках свята відбувається виставка-ярмарок робіт майстрів традиційного народного мистецтва та народних художніх промислів, народні гуляння за участю фольклорних колективів, майстер-класи народних майстрів, майстерні народних танців.

www.kam-pod.gov.ua


З 23 по 25 травня на вулиці Дерибасівській відбудеться III Етнічний фестиваль «Вінок Дунаю».

«Вінок Дунаю» – це колоритний ярмарок робіт народних майстрів і театральні, вокальні, танцювальні виступи національних колективів «open air» в рамках Одеського туристичного фестивалю.

ТРАВНЯ

23

м. Одеса

«Вінок Дунаю»

http://turystam.in.ua/uk/2012-04-24-06-47-31/183/6054


ТРАВНЯ Дерибасівській відбудеться III Етнічний фестиваль «Вінок Дунаю».

25

м. Кіровоград

«Калиновий спів»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс проводиться з 1992 року з метою розвитку, популяризації вокально-хорового мистецтва. Захід проводиться щорічно і почергово за формами жанру: один рік – малі форми у номінаціях “народний спів”, “академічний спів”, “обдаровані діти”, другий рік – хорові колективи у номінаціях “академічний та народний спів”.

http://kocnt.at.ua/


Свято української культури відбувається на березі мальовничого озера поблизу заповідника «Кам’яні могили» (с. Назарівка) і присвячується пам’яті загиблих у битві на річці Калка. У святі беруть участь творчі колективи козацьких формувань.

Концерт супроводжується конкурсно-розважальною програмою «бога-тирські розваги». На святі глядачі можуть придбати вироби деко-ративно-ужиткового мистецтва, скуш-тувати козацького куліша.

ТРАВНЯ

25

Донецька обл.

«Легенди степу»

http://narodna.pravda.com.ua


25 відбувається на березі мальовничого озера поблизу заповідника «Кам’яні могили» (с. Назарівка) і присвячується пам’яті загиблих у битві на річці Калка. У святі беруть участь творчі колективи козацьких формувань.

ТРАВНЯ

м. Київ

«Зов героїв»

У програмі: театралізовані дійства, чемпіонат України з історичного фехтування «Зов героїв», в якому візьмуть участь понад 200 кращих бійців України, театралізовано-хореографічна постановка «Київ споконвічний» та багато іншого. На території Парку працюватимуть середньовічний тир, стайня і костюмерна.

http://www.parkkyivrus.com


Цей фестиваль є пізнанням слов’янського світу та слов’янської культури через музику, слово, малюнок, мистецтво танцю, наукові дослідження.

  Захід відбувається на державному рівні - це масштабне  і значуще свято  для українців усього світу, які об’єднані спільним корінням, історією, мовою,  культурою і традиціями.

ТРАВНЯ

25

м. Миколаїв

День слов’янської писемності і культури

http:// migramykolayiv-oda.gov.ua


ТРАВНЯ слов’янського світу та слов’янської культури через музику, слово, малюнок, мистецтво танцю, наукові дослідження.

26

Закарпатська обл.

«Угочанська лоза»

Виноградів запрошує любителів сонячного напою на традиційний Х-й Ювілейний відкритий фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза».

Свято проводиться з метою поширення культури споживання вина, підтримки місцевих виноробів, розкриття туристичного потенціалу краю, популяризації традицій етнічного різнобарв’я краю та налагодження міжкультурних зв’язків.

http://tourinform.org.ua/tourism_news/fests/festyval-vyna-uhochanska-loza/


На подію запрошені народні майстри: гончарі, ковалі, лялькарі, майстри вишивки та бісероплетіння, соло-моплетіння тощо. Під час заходу працюватиме виставка-продаж творів майстрів художньої творчості, будуть проводитися майстер-класи, які супроводжуватимуться концертною тематичною програмою та конкурсами.

ТРАВНЯ

26

м. Дніпропетровськ

«Чисті джерела»

www.museum.dp.ua


26 майстри: гончарі, ковалі, лялькарі, майстри вишивки та бісероплетіння, соло-моплетіння тощо. Під час заходу працюватиме виставка-продаж творів майстрів художньої творчості, будуть проводитися майстер-класи, які супроводжуватимуться концертною тематичною програмою та конкурсами.ТРАВНЯ

м. Івано-Франківськ

«Арканове коло»

Фестиваль сценічного танцю щороку приймає академічний обласний музично-драматичний театр ім. Івана Франка. Головною метою якого є популяризація народних традицій в народній хореографії за участю народних-зразкових аматорських хореографічних колективів, окремих виконавців, ансамблів пісні і танцю.

http://www.orada.if.ua/


Проводиться майстри: гончарі, ковалі, лялькарі, майстри вишивки та бісероплетіння, соло-моплетіння тощо. Під час заходу працюватиме виставка-продаж творів майстрів художньої творчості, будуть проводитися майстер-класи, які супроводжуватимуться концертною тематичною програмою та конкурсами. за участю священиків різних парафій (Новгородківського, Устинівського, Долинського районів, м. Кривий Ріг) У рамках свята - священнодійство (молебень) з освяченням джерельної води “Явленої криниці”; посвята в козаки Долинського куреня Чорноліського полку Українського козацтва; смакування традиційних келбасівських страв.

ТРАВНЯ

29

Кіровоградська обл.

Районне свято «Явлена криниця»

http://kocnt.at.ua/


У м. майстри: гончарі, ковалі, лялькарі, майстри вишивки та бісероплетіння, соло-моплетіння тощо. Під час заходу працюватиме виставка-продаж творів майстрів художньої творчості, будуть проводитися майстер-класи, які супроводжуватимуться концертною тематичною програмою та конкурсами.Дніпродзержинськ пройде фестиваль, мета якого - популяризація народних традицій, що склалисяу країза часів запорозького козацтва. Перший фестиваль відбувся у 2008р., на сьогоднішній день зібрано колекцію Мамаїв з метою відкриття в подальшому музею образотворчого і прикладного мистецтва «Козак Мамай».

31

ТРАВНЯ

Дніпропетровська обл.

«Мамай-фест»

www.infomiskrada.dp.ua


ТРИМАЙ УКРАЇНСЬКУ ХВИЛЮ – майстри: гончарі, ковалі, лялькарі, майстри вишивки та бісероплетіння, соло-моплетіння тощо. Під час заходу працюватиме виставка-продаж творів майстрів художньої творчості, будуть проводитися майстер-класи, які супроводжуватимуться концертною тематичною програмою та конкурсами.ВІДКРИЙ ДЛЯСЕБЕ УКРАЇНСЬКУУКРАЇНУ !!!

Наша адреса:

http://knukim.edu.ua/kalendar-etnoturyzmu


НАД ПРОЕКТОМ ПРАЦЮВАЛИ майстри: гончарі, ковалі, лялькарі, майстри вишивки та бісероплетіння, соло-моплетіння тощо. Під час заходу працюватиме виставка-продаж творів майстрів художньої творчості, будуть проводитися майстер-класи, які супроводжуватимуться концертною тематичною програмою та конкурсами.студенти 5 курсу:

Качинська Дар’я Владиславівна

Крупеник Віта Олегівна

Кузнєцова Катерина Євгенівна

Левченко Олександр Юрійович

Раткіна Олена Анатоліївна

Решетько Світлана Миколаївна

Соколова Ольга Вадимівна

Солодка Каріна Валеріївна

Фіц Олена Володимирівна

Шпаренко Марина Василівна

Якименко Інна Володимирівна

та студенти 4 курсу (заочна форма навчання) групи Т-149

Автор ідеї та керівник проекту:

Гаврилюк Алла Михайлівна

кандидат наук з державного управління,

доцент


ad