slide1
Download
Skip this Video
Download Presentation
En Sanayi Ve Ev Temizleme Makinesi

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 7

En Sanayi Ve Ev Temizleme Makinesi - PowerPoint PPT Presentation


  • 86 Views
  • Uploaded on

Firmamız temizleme makineleri en kaliteli satmak? temizlik ürünleri ev hanımları için her zaman ev içinde sayılamayan şeyler temizlik sırasında hepsi genellikle hissediyorum birçok takdir görmesinin iyi bir deneyim oldu.\n

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'En Sanayi Ve Ev Temizleme Makinesi' - akalkuru


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide2

Firmamıztemizlememakineleri en kalitelisatmak? temizlik ürünlerievhanımlarıiçin her zamaneviçindesayılamayanşeyler temizlik sırasındahepsigenelliklehissediyorumbirçoktakdirgörmesininiyibirdeneyimoldu.

Bu ürünleraşırıtoz, kir, yağveevinizingizliköşelerindediğerhijyenikolmayanunsurlarınçokkaldırmakiçinbirçokyöndençokfaydalıdır.

slide3

Makineyive harpic vediğeröğelergibidiğersıvı temizlik ürünleribanyogerekiyorsa, bu her etkinbirşekildemikroplarıöldürmekiçinbu temizlik ürünlerindekullanılanürünlerinçeşitlivardır.

temizlik ürünleridezenfektanlaryadabuda tam mikroplarıöldürmekiçinbildiğivardırdezenfektan temizlik çözümleriiletoprağıkaldırmakiçin

slide6

Fore More Information you can visit our web site

http://www.akalkurumsal.com.tr/temizlik-makinalari

ad