ТОВ “Архів – центр”
Download
1 / 9

ТОВ “Архів – центр” - PowerPoint PPT Presentation


  • 155 Views
  • Uploaded on

ТОВ “Архів – центр”. Тел: 8(044) 501 6673 Факс: 8(044) 501 6674 Адреса: вул. Васильківська,32, оф.91 Сайт: www.arhiv-center.com.ua E-mail: [email protected] НАШІ ПОСЛУГИ. Знищення документів. Систематизація документів. Зберігання. Супутні послуги. ЗВІЛЬНИ ОФІС ВІД ПАПЕРІВ!.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' ТОВ “Архів – центр”' - ailsa


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

ТОВ “Архів – центр”

Тел:8(044) 501 6673

Факс:8(044) 501 6674

Адреса:вул. Васильківська,32, оф.91

Сайт:www.arhiv-center.com.ua

E-mail:[email protected]


НАШІ ПОСЛУГИ

Знищення документів

Систематизація документів

Зберігання

Супутні послуги

ЗВІЛЬНИ ОФІС ВІД ПАПЕРІВ!


ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Вартість послуг по систематизації, архівації, знищенню Майна клієнта формується окремо для кожного клієнта на підставі проведення попередньої оцінки обсягу робіт. Дана послуга є безкоштовною.

Такий підхід до формування вартості забезпечує абсолютну доступність цих послуг та надає Клієнтові можливість скоротити виробничі витрати.

ЗВІЛЬНИ ОФІС ВІД ПАПЕРІВ!


ОРІЄНТОВНА ВАРТІСТЬ АРХІВНИХ ПОСЛУГ

ЗВІЛЬНИ ОФІС ВІД ПАПЕРІВ!


ЗНИЩЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ПОСЛУГ

Знищення документів тимчасового зберігання проводиться за “актами про виділення до знищення”, які складаються на справи всієї організації.

Наші спеціалісти ретельно відберуть тідокументи, які втратили своє практичне значення і згідно”переліку типових документів, що створюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, організацій і підприємств”(наказ головного архівного управління при кабінеті міністрів України від 20 липня 1998 року №41), можуть бути знищенні.

ЗВІЛЬНИ ОФІС ВІД ПАПЕРІВ!


СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ ПОСЛУГ

Наші фахівці проведуть експертизу ваших документів, систематизують їх для полегшення Вашої подальшої роботи з документами, їх пошуку та використання.

ЗВІЛЬНИ ОФІС ВІД ПАПЕРІВ!


ЗБЕРІГАННЯ ДОКУМЕНТІВ ПОСЛУГ

При зберіганні документів використовується площа понад 500м2. Всі справи зберігаються в архівних папках з клапанами. Папки знаходяться в картонному коробі, що пломбується в присутності замовника. Видача та доставка документів проводиться за Вашою вимогою.

ЗВІЛЬНИ ОФІС ВІД ПАПЕРІВ!


ГАРАНТІЇ, БЕЗПЕКА ТА УМОВИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми гарантуємо збереження документів Замовника у відповідності до умов договору та з урахуванням вимог Положення про зберігання архівних документів, затвердженого Наказом Державного комітету архівів України 15.01.2003 року №6, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.02.2003 року №89/7410 та внутрішнього наказу ТОВ “Архів-центр” №1001007/2 від 10.01.2007 року.

Гарантія на послуги та термін її дії визначається договором зберігання документів.

ЗВІЛЬНИ ОФІС ВІД ПАПЕРІВ!


Запрошуємо до співпраці КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Тел:8(044) 501 6673

Факс:8(044) 501 6674

Адреса:вул. Васильківська,32, оф.91

Сайт:www.arhiv-center.com.ua

E-mail:[email protected]


ad