jak osi gn sukces projektuj c damskie torby
Download
Skip this Video
Download Presentation
Jak osiągnąć sukces projektując damskie torby

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 11

Jak osiągnąć sukces projektując damskie torby - PowerPoint PPT Presentation


  • 67 Views
  • Uploaded on

Torebki zawsze stanowiły bardzo popularny i funkcjonalny dodatek dla kobiet i nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić. Branża ta może okazać się świetnym pomysłem na biznes, jednak należy pamiętać o dużej konkurencji a także szybko zmieniających się trendach i potrzebach klientek. Poniżej znajdziesz 7 zasad, o których musisz pamiętać, jeżeli rozważasz wejście w świat projektowania damskich toreb.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Jak osiągnąć sukces projektując damskie torby' - Tadzik


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide2
Torebki zawsze stanowiły bardzo popularny i funkcjonalny dodatek dla kobiet i nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić. Branża ta może okazać się świetnym pomysłem na biznes, jednak należy pamiętać o dużej konkurencji a także szybko zmieniających się trendach i potrzebach klientek. Poniżej znajdziesz 7 zasad, o których musisz pamiętać, jeżeli rozważasz wejście w świat projektowania damskich toreb.
slide3
Bądź profesjonalistą

Jeżeli biznes masz we krwi, ale projektowanie torebek jest dla Ciebie nowością, pamiętaj, że odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe związane z branżą mody mogą przesądzić o sukcesie lub porażce. Zadbaj o właściwe przygotowanie, zbieraj praktyczne doświadczenia i ucz się od najlepszych.

slide4
Stwórz efektywny i realny biznes plan

Zrób research i zbierz kluczowe informacje na temat wszelkich aspektów, które mogą wiązać się z Twoim biznesem. Zastanów się, co będzie wyróżniało projektowane przez Ciebie kreacje. Przyglądaj się potrzebom klientek, pytaj i obserwuj. Zdefiniuj priorytety i postaw sobie cele. Uważnie monitoruj strategię działania firm konkurencyjnych.

slide5
Bądź na bieżąco z aktualnymi trendami

Umiejętność zauważenia trendów w modzie jest kluczem do tworzenia modeli popularnych a zarazem unikatowych. Po pierwsze – bądź obecny na targach i pokazach mody, po drugie – czytaj i przeglądaj magazyny związane z Twoją branżą. Po trzecie podróżuj i obserwuj zwyczaje, style i zestawienia. Im szerszą perspektywę zdobędziesz, tym łatwiej będzie Ci wyjść naprzeciw indywidualnym kobiecym potrzebom.

slide6
Uważnie dobieraj dostawców i rzemieślników

Niedopuszczalne jest oferowanie klientom perfekcyjnie wykonanej torby i dostarczanie im produktu finalnego niższej jakości. Znajdź ludzi, którym możesz w pełni ufać i z którymi Twoja firma może i chce się utożsamiać. Zwróć uwagę na wszystkie elementy zawieranej umowy. Jakiekolwiek nieścisłości muszą być wykluczone na wstępnym etapie definiowania współpracy. Pamiętaj, że klient kupuje torebkę od Ciebie i wszelka odpowiedzialność spoczywa właśnie na Tobie.

slide7
Zadbaj o stronę internetową i katalog

W dzisiejszych czasach niemal wszyscy prezentują swoją ofertę w internecie. Profesjonalnie wykonana i atrakcyjna strona internetowa, której wizytówką będą zdjęcia najwyższej jakości oraz dopracowany katalog to elementy, o które absolutnie musisz zadbać. Jeżeli chcesz być traktowany jak profesjonalista, prezentuj się od tej strony przy każdej okazji.

slide8
Znajdź odpowiednich ludzi od marketingu i sprzedaży

Twoja oferta musi trafić do właściwych ludzi i na odpowiedni rynek. Jakiekolwiek niedopasowanie sprawi, że zostaniesz w tyle za konkurencją. Możesz zdecydować się na usługi marketingowe w określonym wymiarze i uważnie obserwować, czy Twoje produkty otrzymują wystarczająco dużo uwagi od strony partnerów wspierających pozycjonowanie Twojej marki. Jeżeli nie – poszukaj kogoś innego. Jeżeli tak – ciesz się współpracą i rosnącymi korzyściami.

slide9
Dopasuj ofertę do różnych potrzeb

Projektowane przez Ciebie torby muszą mieć w sobie coś wyjątkowego. Zadbaj o to, aby w ofercie były modele proste i klasyczne, ale także ekstrawaganckie i unikatowe. Dotyczy to w równej mierze kształtów, zapięć, dodatków, materiałów i kolorów. Wychodź na przeciw zróżnicowanym gustom i potrzebom. Tego właśnie klientki oczekują od fachowców.

slide10
Bazując na wieloletnim doświadczeniu wiem, że każdy z wyżej wymienionych punktów jest istotny dla osoby, która planuje zawodowo zająć się projektowaniem toreb. Naturalnie, w tej profesji niezbędna jest także kreatywność, precyzja, wyczucie i szereg innych elementów, o których przekonasz się już niedługo. Powodzenia!
slide11
Torebki ze skóry naturalnej ręcznie szyte w Polsce. Odkryj modę i styl z Manufakturą Toreb. Wybierz z oferty premium torby skórzane damskie sklep internetowy. Kup torebki damskie skórzane w Manufakturze Toreb. Skorzystaj z darmowej przesyłki na terenie całej Polski.
ad